Tehnoloģijas

Izziņoti jaunumi, kas gaidāmi nākamā gada Galaxy viedtālruņu sērijā

Izziņoti jaunumi, kas gaidāmi nākamā gada Galaxy viedtālruņu sērijā

Samsung iepazīstina ar jaunu funkciju attīstības virzienu mobilo ierīču kategorijā – Galaxy AI. Ierīces, kas tiks prezentētas nākamā gada sākumā, būs papildinātas ar vairākām inovatīvām mākslīgā intelekta funkcijām, kas līdz šim viedtālruņos nav izmantotas.

Ar mākslīgā intelekta (MI, eng. AI) palīdzību plānots pilnveidot jau ierīcē esošās funkcijas, kā arī piedāvāt, ko iepriekš neredzētu, lai atvieglotu ikdienas komunikāciju, sniegtu jaunas produktivitātes iespējas un ļautu vaļu radošumam.

Inovatīvie risinājumi būs pieejami gan viedierīces funkcijām, gan dažādiem mākoņpakalojumiem, kas radīti sadarbībā ar uzticamiem partneriem. Kā ierasts, īpaša vērība programmatūras izstrādē pievērsta Galaxy drošības un privātās informācijas aizsardzības risinājumiem.

Viens no Galaxy AI jaunumiem būs radīts tieši telefona sarunām. AI Live Translate Call[1] jeb tulkojumā MI reāllaika tulkojums zvaniem nodrošinās lietotājiem digitālo zvanu tulku. Šī funkcija ļaus telefoniski sarunāties cilvēkiem atšķirīgās valodās, nodrošinot audio tulkojumu reāllaikā. Tas noderēs, piemēram, ceļojumu plānošanu, rezervāciju veikšanu vai sarunas ar ārzemju partneriem. Tā kā funkcija būs integrēta oriģinālajā viedtālruņa zvanu lietotnē, Galaxy AI ne tikai būtiski atvieglos šādas iespējas pieejamību, bet arī parūpēsies par jebkura veiktā zvana privātumu.

“Globālajā tirgū Samsung pazīstams kā tehnoloģiju zīmols, kurš nemitīgi strādā pie inovāciju attīstības. Lai gan mūsu ierīces jau šobrīd sniedz neiedomājami plašu funkciju klāstu, līdz šim vēl neesam redzējuši, kā tiek pilnveidots to potenciāls kopā ar mākslīgā intelekta iespējām. Tagad ar Galaxy AI mēs ceram īstenot, ko tādu, kas mainīs līdz šim zināmo viedtālruņu tirgu,” komentē Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā.

[1] Funkcija būs pieejama noteiktām valodām, kuras tiks precizētas kopā ar šīs funkcijas ieviešanu tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top