Tehnoloģijas

Jau ceturto nedēļu kriptovalūtu tirgū ir vērojams investoru pieplūdums

Kripto investori

Kā ziņo pētniecības organizācija Coinshares atskaitē “Uz digitālajiem aktīviem vērstu fondu naudas plūsmu izmaiņas” pēdējās četras nedēļas pēc kārtas ir bijis neto līdzekļu pieplūdums no institucionālajiem investoriem uz bitkoiniem orientētos finanšu produktos.

Pagājušajā nedēļā tika ieguldīti 76 miljoni ASV dolāru, un kopš gada sākuma neto līdzekļu pieplūdums sasniedzis 230 miljonus ASV dolāru. Kopumā institucionālo investoru iesaiste kriptovalūtu tirgū ir 30,3 miljardu ASV dolāru apmērā.

Kā norāda Coinshares, investorus interesē bitkoins: 90% no neto līdzekļu pieplūduma (69 miljoni ASV dolāru) ir saistīti ar kriptovalūtu Nr. 1.

Ģeogrāfiski lielākais finanšu pieplūdums ir no ASV (38 miljoni USD), Kanādas (25 miljoni USD) un Vācijas (24 miljoni USD) uzņēmumiem.

Lielākā daļa investoru izvēlās investīciju ilglaicīgās pozīcijas, bet īsās pozīcijas ir samazinājušās par 9,2%, kas liecina par investoru vienprātību par labu turpmākam bitkoina cenas pieaugumam pārskatāmā nākotnē.

Šobrīd vislielākā investoru uzmanība tiek pievērsta bitkoinam: pēdējās nedēļas laikā neto pieplūdums, investējot Ethereum sasniedza tikai 700 ASV tūkstošus dolāru, un neliels neto līdzekļu pieplūdums tika reģistrēts Solana, Cardano un Polygon investīcijās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top