Visas ziņas

Jaunā 2018. gada apņemšanās

Jaunā 2018. gada apņemšanās: lai šis būtu kriptovalūtas uzvaras gads

Jaunā gada sākums vienmēr ir piemērots laiks jaunu lēmumu pieņemšanai. Cilvēki parasti apņemas biežāk apmeklēt sporta zāli, veselīgāk ēst un censties atmest sliktos paradumus. Protams, parasti šīs apņemšanās neilgst ilgi, taču bieži vecie paradumi tiek atmesti un to vietā nāk jauni. Es domāju, ka kriptovalūtas atbalstītāji varētu vienoties par jaunu, kopēju apņemšanos: informēt plašāku sabiedrību par šo valūtu, veicināt izpratni par to un rosināt šīs valūtas pieņemšanu.

Kā to varētu paveikt?

Sākumā būs nepieciešama vēlme un apzināta piepūle, lai mana ieteiktā jaunā gada apņemšanās kļūtu par vienu no šī gada galvenajiem mērķiem. Nevaru apsolīt, ka plānotajiem centieniem padarīt 2018. gadu par kriptovalūtas uzvaras gadu būs veiksmīgi, taču noteikti ir vērts to pamēģināt īstenot.

1. Ikdienā ir jāmēģina arvien vairāk komunicēt ar cilvēkiem par kriptovalūtu

Jācenšas arvien biežāk ikdienā sarunāties ar cilvēkiem par kriptovalūtu, it īpaši ar tiem, kuri jau zina par to. Ir svarīgi, lai arvien vairāk cilvēku uzzinātu par šīs valūtas nozīmīgumu.
Ir būtiski, lai cilvēki paši apzinātos šīs valūtas vērtību, nevis gūtu tikai nelielas atskaņas par to. Protams, ka ir ļoti daudz jau esošo kriptovalūtas atbalstītāju, taču ir nepieciešams piesaistīt vēl vairāk cilvēku, kas to atbalstītu. Tātad mums ir nepieciešams popularizēt šo valūtu.
Katru nedēļu es ievietošu nelielas ziņas par manām sarunām saistībā ar kriptovalūtu, un es rosinu arī jūs uzņemties šo uzdevumu, jūs to varat darīt jebkurā platformā, kuru izmantojat.

2. Mēģiniet katru dienu uzzināt kaut ko jaunu par kriptovalūtu

Viena no labākajām kriptovalūtas īpašībām ir tās inovatīvais raksturs, katru dienu var uzzināt kaut ko jaunu par šo valūtu. Nenoliedzami, viens cilvēks visu nevar zināt par šo valūtu un vienmēr ir iespējams uzzināt arvien vairāk. Tas noteikti jūs rosinās interesēties par šo to, tāpat kā es to daru.
Tie, kuri interesējās par manis sniegto jaunāko informāciju, arī turpmāk saņems nedēļas visnoderīgākās un interesantākās ziņas par kriptovalūtu. Es rosinu jūs darīt tāpat (izplatīt jaunākās ziņas par kriptovalūtu, tas būs jūsu šī gada izaicinājums), kas jums ir pieejama.
Zināšanas par kriptovalūtu tas ir jūsu spēks šajā gadā.

3. Esiet dāsni un izmantojiet šo valūtu

Neviens, protams, nevēlēsies interesēties par šo valūtu, ja uzskatīs to par spekulatīvu instrumentu. Nenoliedzami tiek diskutēts par valūtas spekulatīvo raksturu, taču es domāju, ka kriptovalūtas pieņemšana par reālu valūtu liks daudziem paskatīties uz to savādāk. Tā ir laba perspektīva, arī tiem, kas uztver to, kā spekulāciju.
Varbūt daloties ar cilvēkiem savā pieredzē, pat par to, ka esat ieguvuši kaut nedaudz vairāk monētas, palīdzēs rosināt lielāku interesi par šo valūtu. Kriptovalūtas pieņemšana nenozīmē izcilas zināšanas par to, kā tā darbojas (iedomājaties, cik maz cilvēku zina kā darbojas Fed – ASV Federālā rezervju sistēma), tomēr tās lietošana var kļūt par nozīmīgu ikdienas sastāvdaļu. Es novēlu visiem lasītājiem Laimīgu Jauno gadu un aicinu jūs arī apņemties un piedalīties šī gada izacinājumā. Padarīsim šo, 2018. gadu, par kriptovalūtas uzvaras gadu!

Kriptomedia

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top