Tehnoloģijas

Latvijā ienāk jauna braucienu platforma “Forus” ar inovatīva biznesa modeļa piedāvājumu gan vadītājiem, gan klientiem

Latvijā ienāk jauna braucienu platforma “Forus” ar inovatīva biznesa modeļa piedāvājumu gan vadītājiem, gan klientiem

Sākot ar šodienu, 27. jūliju, Rīgā būs pieejama jauna braucienu platforma “Forus”, kas piedāvās ne tikai transporta pakalpojumus ikdienas braucieniem, bet arī iepazīstinās ar inovatīvu programmu gan vadītājiem, gan klientiem, kas ļaus kļūt par daļu no uzņēmuma. Galvenais “Forus” mērķis ir kļūt par unikālu starptautisku pakalpojumu sniedzēju, par “superaplikāciju”, kas piedāvā saviem klientiem dažādus pakalpojumus – ne tikai transporta, bet arī citus pakalpojumus ikdienas vajadzībām zem viena uzņēmuma zīmola: kurjera, ēdiena un pārtikas piegādes u.c.

“Forus” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots Igaunijā un tā dibinātājs, īpašnieks ir viens no veiksmīgākajiem Igaunijas uzņēmējiem Urmas Sērumā (Urmas Sõõrumaa), kuram pieder arī Igaunijas senākais privātais tradicionālo transporta pakalpojumu uzņēmums “Forus Takso”, kā arī uzņēmumu grupa, kas ietver gan nekustamo īpašumu attīstības un pārvaldības pakalpojumus, gan drošības, energoefektivitātes un uzkopšanas pakalpojumus.

“Tikai trīs mēnešu laikā jau esam veiksmīgi ieviesuši “Forus” braucienu platformu Igaunijā un redzam lielu potenciālu visās Baltijas valstīs. Pirms divām nedēļā, braucienu platforma “Forus” tika ieviesta Lietuvā un jau sākot no šodienas tā ir pieejama Latvijā, Rīgā! Mūsu mērķis ir piedāvāt “Forus” kā alternatīvu pieredzi jau esošajām braucienu platformām un ne tikai –  būs iespējams arī kļūt par daļu no uzņēmuma, piedāvājot unikālu biznesa modeli “US Token” programmu gan transporta vadītājiem, gan klientiem,” stāsta “Forus” dibinātājs un īpašnieks Urmas Sērumā.

Uzņēmumā aktīvi darbojas arī Urmas Sērumā 19 gadus jaunā meita, Katrīna Sērumā (Katriin Sõõrumaa), kura pārstāv jaunās paaudzes vērtības:  “Šodien lielākā daļa pakalpojumu ir pārvietoti uz lietotnēm, un klientu pieprasījums pēc pakalpojumu pieejamības lietotnēs turpina tikai pieaugt. Pati dzīvoju divās pilsētās Tallinā un Londonā, un es tiešām redzu, kā pilsētu straujā un pastāvīgā attīstība padara automašīnas īpašumtiesības dārgākas un laikietilpīgākas. Kā jaunās paaudzes pārstāve es strādāju “Forus”, lai pārliecinātos, ka mūsu braucienu platforma spēj atbilst mūsdienu jaunās paaudzes vēlmēm un vajadzībām, kā arī sekoju līdzi, lai ilgtermiņā virzāmies uz videi draudzīgāku, ātrāku un vienkāršāku pakalpojumu sniegšanu”.

Latvijā ienāk jauna braucienu platforma “Forus” ar inovatīva biznesa modeļa piedāvājumu gan vadītājiem, gan klientiem

Jaunais biznesa modelis

Inovāciju ieviešana un vecā biznesa domāšanas modeļu laušana ir tas, kas atspoguļo mūsdienīgu braucienu platformu! “Forus” braucienu platformas stratēģija ir ne tikai nodrošināt komfortablus braucienus, labu cenu piedāvājumu un kvalitatīvu klientu servisu, bet arī ieviest pilnīgi jaunu, inovatīvu programmu “US Token”, kas ilgtermiņā būs izdevīgi visiem!

Inovatīvā “US Token” programma sniedz iespēju visiem platformas lietotājiem – transporta vadītājiem, klientiem un citiem iesaistītajiem, kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem, tik vienkārši, kā tikai izmantojot “Forus” pakalpojumus. Visi “Forus” klienti, vadītāji un citi darbinieki saviem braucieniem varēs iegūt tokenus, kas nākotnē iegūs nozīmīgu vērtību un pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām. Piemēram, ja izmantojot “Forus” platformas pakalpojumus, iztērēsiet vai nopelnīsiet kopā 100 eiro, tad savā kontā nopelnīsiet 1 “US Token”.

“Šobrīd plānots, ka kopējais turpmāk izplatīto 30 miljonu tokenu skaits segs 3% no uzņēmuma apgrozījuma. Aptuveni pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām. Tas nozīmē, ka pie labas uzņēmuma darbības, autovadītājs ar vidēju aktivitāti piecu gadu laikā saņems bonusu, piemēram, jaunas automašīnas vērtībā,” komentē Urmas Sērumā.

Latvijā ienāk jauna braucienu platforma “Forus” ar inovatīva biznesa modeļa piedāvājumu gan vadītājiem, gan klientiem

Urmas Sērumā un Katrīna Sērumā

Par “Forus”:

“Forus” ir Igaunijā radīta braucienu platforma, kas savu darbību uzsāka 2022. gada aprīlī un tās dibinātājs ir viens no veiksmīgākajiem Igaunijas uzņēmējiem Urmas Sērumā (Urmas Sõõrumaa), kuram pieder arī viens no senākajiem tradicionālā transporta pakalpojumu uzņēmumiem “Forus Takso”.  

Šobrīd “Forus” braucienu platforma piedāvā transporta pakalpojumus gandrīz visās lielākajās Igaunijas pilsētās ar vairāk nekā 2000 darbiniekiem. Savukārt Lietuvā un Latvijā savus pakalpojumus “Forus” sāk piedāvāt ar 2022. gada jūliju. “Forus” ilgtermiņa mērķis ir kļūt par unikālu starptautisku pakalpojumu sniedzēju, piedāvājot ne tikai transporta pakalpojumus, bet arī citus pakalpojumu veidus ikdienas vajadzībām caur “Forus” platformu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top