Tehnoloģijas

Jaunā Tesla Model 3: jauns dizains un lielāks nobraukums

Jaunā Tesla Model 3: jauns dizains un lielāks nobraukums

Pēc vairākus gadus ilgušām baumām un informācijas noplūdēm Tesla ir atklājusi atjaunināto Model 3.

Jaunums sānskatā atgādina pašreizējo modeli, taču tajā pašā laikā elektromobilim ir pilnībā atjaunināta priekšpuse un aizmugure. Tesla 3 ir kļuvusis vēl minimālistiskāka un tajā pašā laikā nedaudz agresīvāka. Kā norāda ražotājs, jaunais Model 3 var lepoties ar uzlabotu aerodinamiku. Automobilis ir kļuvis nedaudz garāks un augstāks.

Jaunā Tesla Model 3: jauns dizains un lielāks nobraukums
Protams, izmaiņas ir ietekmējušas ne tikai elektromobiļa izskatu, bet arī tehnisko pusi. Model 3 bāzes versija tagad spēj nobraukt 513 kilometrus pēc WLTP cikla. Šis modelis līdz 100 km/h paātrinās 6,1 sekundē. Long Range versijas diapazons ir 629 kilometri, un tā līdz 100 km/h paātrinās 4,4 sekundēs. Perfomance modelis nebūs piedāvājumā.

Ja runājam par interjeru, arī tas ir piedzīvojis izmaiņas. Uzņēmums ir pilnībā likvidējis visas fiziskās pogas un slēdžus. Turklāt automobilim ir uzlabots salona apgaismojums, centrālais ekrāns tagad ir ar 15,4 collu diagonāli un samazinātu rāmi, kā arī audio sistēma ar 17 skaļruņiem, 2 zemfrekvences skaļruņiem un 2 pastiprinātājiem.

Jaunā Model 3 pārdošana sāksies šā gada oktobrī. Automobilis būs sākumā nopērkams Eiropā un Āzijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top