Super Bitcoin

Jaunais Bitkoina hardforks jau decembra vidū

Kriptovalūtu lietotāji nav paspējuši atgūties no Bitcoin tīkla hardforka ar nosaukumu Bitcoin Gold, kas radīja daudzas problēmas, kā pēkšņi ir noticis šaubīgs hardfork Bitcoin Diamond. Bet ar to fork vilnis nebeidzas. Kārtējais hardfork tiek plānots 17.decembrī blokā 498 888, un tā vārds – Super Bitcoin (SBTC).

 

Hardfork autori ir Ķīnas izstrādātāji, kuru vidū Lī Sjao Lai, Džai Pen Lin un Reindžer Ši. Viņi sola atrisināt visas šobrīd bitkoina tīklā esošās problēmas.

Papildus plāniem palielināt bloka lielumu, izstrādātāji vēlas realizēt iespēju īstenot transakcijas, izmantojot smartkontraktus, tādus, kā Ethereum un Lightning Network.

Šobrīd izstrādātāji nesniedz gandrīz nekādu konkrētu informāciju.

Inovācija vai krāpšana?

Ir pamats domāt, ka Super Bitcoin ir kārtējā slikti slēptā mahinācija. Pat neņemot vērā faktu, ka izstrādātāji vilcinās publicēt svarīgu informāciju par savu produktu, viņu mērķi izraisa nopietnas šaubas to īstenošanas realitātes ziņā. Un, visbeidzot: projekta devīze – “Make Bitcoin great again” (Padarīsim Bitkoinu atkal varenu”), kas ir tieša norāde uz Donalda Trampa pirmsvēlēšanu kampaņas galveno devīzi (“Make America great again”). Vai tas vēsta par nopietnu attieksmi pret projektu? Drīzāk tas viss atgādina klaunu trikus.

Par Super Bitcoin stāstīsim droši vien vēlāk vel.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top