Mainings

Jaunais Cast XMR Miner

Jaunais CAST XMR

Klajā nācis jaunais Cast XMR Miner ar nelielu produktivitātes uzlabojumu VEGA

Maineris Cast XMR ar algoritmu CryptoNight videokartēm AMD RX VEGA 56/64 tikko tika atjaunots līdz versijai 0.9.1 ar nelielu produktivitātes uzlabojumu – tikai par 0,5%. Par to paziņoja pats programmatūras izstrādātājs. Šī mainera iepriekšējā versija 0.9.0 iepriekš jau nodrošināja gaidāma forka ar algoritmu CryptoNightv7 atbalstu Monero (XMR) un dažām citām monētām, ņemot vērā ASIC maineru jauno vilni, kas arī vērsti uz šo kriptogrāfisko algoritmu.

Jāņem vērā, ka mainerim Cast XMR ir slēgtais pirmkods, un tas ir pieejams kā binārais fails tikai 64 bitu Windows versijai; tajā ielikta izstrādātāja komisija 1,5% apmērā. Sākotnēji tas optimizēts videokartei ADM RX VEGA, izmantojot blockchain  draiveri, bet tam vajadzētu labi strādāt arī ar citām videokartēm AMD RX.

Mainerim Cast XMR ir automātiski jānosaka nepieciešamais algoritms un jāpārslēdzas starp CryptoNight vai CryptoNightV7, lai mainingotu Monero (kā arī lielāko daļu citu monētu, kas tiecas uz forkiem). Ir arī opcija, kas ļauj manuāli to pārslēgt uz vēlamo algoritma versiju, ja rodas problēmas ar automātisko noteikšanu (tam var izmantot komandrindas opciju –algo). Pašlaik šķiet, ka algoritma automātiska noteikšana slikti funkcionē tikai GRAFT, un šai gadījumā ieteicams izvēlēties manuālo versiju.

GRAFT pagaidām vēl nav īstenojis savu forku, tāpēc tam tiek izmantota vecā versija CryptoNight, nevis jaunā CryptoNightV7, tāpat kā citām monētām, kuras jau paziņojušas par plāniem forkam izmantot V7. Atgādinām, ka Monero (XMR) īstenos forku blokā 1546000 aptuveni 4. aprīlī, un process aizņems mazāk par divām nedēļām.

Lejupielādēt pēdējo versiju 0.9.1 Cast XMR Miner monētu mainingam ar algoritmiem CryptoNight un CryptoNightV7. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top