Tehnoloģijas

Jaunais Samsung Galaxy S21 FE 5G – flagmanis ar lietotājiem nozīmīgākajām īpašībām

Jaunais Samsung Galaxy S21 FE 5G – flagmanis ar lietotājiem nozīmīgākajām īpašībām

Samsung Galaxy S21 produktu sērijai pievienojas Galaxy S21 Fan Edition (FE) 5G. Jaunajā modelī apkopoti Galaxy lietotājiem nozīmīgākie aspekti – pievilcīgs dizains, jaudīga veiktspēja, augstākās klases kamera, kā arī vienkāršs un ātrs savienojums ar citām ekosistēmas ierīcēm. Jaunais viedtālrunis pieejams jau no šodienas, turklāt, iegādājoties to Samsung e-veikalā vai pie partneriem līdz mēneša beigām, dāvanā nāk Buds2 bezvadu austiņas.

“Redzot to, kādu atpazīstamību iemantoja fanu sērijas priekšgājējs S20 FE, mēs nolēmām izmantot tādu pašu pieeju radot jaunu flagmani – S21 FE 5G. Tajā apvienotas Galaxy mīļotājiem svarīgākās funkcijas un īpašības, kas atbilst viņu gaidām par lielisku viedtālruni, tai pat laikā nodrošinot pieejamāku cenu starp augstākas klases viedtālruņiem,” stāsta Jurijs Bušmaks, Samsung mobilās pieredzes produktu nodaļas vadītājs Baltijā.

Modernas krāsas un ērta lietošana

Lai katrs viedtālruņa īpašnieks varētu izvēlēties sev piemērotāko dizainu, viedtālruņi pieejami olīvu, lavandas, baltā un grafīta krāsā. Turklāt arī kameras laukums saplūst vienā tonī ar dūmakaino korpusa krāsu. Salīdzinājumā ar S20 FE jaunais modelis ir gandrīz par 15 g vieglāks, kā arī plānāks – vien 7,9 mm, – un tā ekrāna izmērs 6,4 collas.

Lielisks sniegums visas dienas garumā

Samsung lietotāji apliecina, vissvarīgākais mūsdienīgam viedtālruņa lietotājam ir jauda un ekrāna sniegums. Tādēļ S21 FE 5G ir aprīkots ar īpaši ātru procesoru – to pašu, kas izmantots arī citās S21 sērijas ierīcēs. Spēļu cienītājus un tiešsaites satura baudītājus patīkami pārsteigs S21 FE 5G augstās kvalitātes grafika, attēla kvalitāte ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti, kā arī 240 Hz pieskāriena reakcijas ātrums[1], kuru var baudīt AMOLED 2X ekrānā.

Taču, kas gan ir jaudīgs viedtālrunis bez izturīga akumulatora. S21 FE 5G ir aprīkots ar akumulatoru, kas apmierinās pat aktīvākos viedtālruņa lietotājus. Tas garantē jaudu visas dienas garumā, turklāt, ar 25 W īpaši ātro uzlādi, akumulators vien 30 minūšu laikā atgūs vairāk nekā 50 % jaudas[2] [3].

Jaunais Samsung Galaxy S21 FE 5G – flagmanis ar lietotājiem nozīmīgākajām īpašībām

Profesionāļu atzītā S21 sērijas kamera

Galaxy S21 ir pazīstams kā viedtālrunis ar nozarē vadošajām kameras iespējām. Arī jaunais FE modelis ir aprīkots ar foto un video uzņemšanas un apstrādes funkcijām, kuras novērtēs gan foto profesionāļi, gan amatieri. Salīdzinājumā ar S20 FE, jaunajā viedtālrunī pieejams uzlabotais nakts foto režīms, kas ļaus iemūžināt un prasmīgi apstrādāt arī tos attēlus, kas uzņemti zemā apgaismojumā. Par prieku selfiju mīļiem, priekšējās kameras izšķirtspēja uzlabota līdz 32 MP un attēlu pēcapstrādi papildina mākslīgā intelekta sejas atpazīšanas tehnoloģija. Turklāt, iemūžinot piedzīvojumus, vienlaicīgi būs iespējams filmēt gan ar priekšējo, gan ar aizmugurējo kameru.

Ērti pielāgojama un droša ierīce

Pateicoties intuitīvajai One UI 4 operētājsistēmai, viedtālrunī pieejamas vēl plašākas pielāgošanas iespējas un pārdomātāki drošības risinājumi. Tā kā viedtālruni izmantojam dienu dienā, svarīgi, lai tā lietošana būtu ērta un saprotama, tādēļ S21 FE 5G lietotāji var personalizēt ierīces interfeisu vēl sīkāk, kā jebkad iepriekš. Piemēram, iespējams mainīt sākuma ekrāna, fona attēlu, ikonu un logrīku dizainu[1], kā arī to sniegtās funkcijas. Savukārt informācija un iestatījumi, kas attiecas uz datu apstrādi un privātumu, tagad ir apkopoti vienuviet.

Pieejamība

Samsung Galaxy S21 FE 5G būs pieejams pie Samsung partneriem, mobilo sakaru operatoriem, elektropreču veikalos, Samsung veikalā tirdzniecības centrā “Akropole”, kā arī Samsung e-veikalā.

Samsung Galaxy S21 FE 5G specifikācija

Samsung Galaxy S21 FE 5G

[1] Daži pieejami par atsevišķu samaksu.

[1] Pieejams 120 Hz ekrānam spēles režīmā.

[2] Izmantojot 25 W īpaši ātro lādētāju. Lādētājs pārdodas atsevišķi.

[3] Tipiskā vērtība pārbaudīta trešās personas laboratorijas apstākļos. Tipiskais akumulatora kalpošanas laiks tika noteikts no vidējā lieluma, ko izmēģināja pēc IEC 61960 standartiem. Galaxy S21 FE novērtētā ietilpība (mazākā) ir 4,370 mAh. Faktiskais akumulatora kalpošanas laiks var atšķirties atkarībā no tīkla vides, izmantošanas veida un citiem faktoriem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top