Visas ziņas

Jaunais Smart Monitor – viedais atbalsts darbam, mācībām un izklaidei mājās

Jaunais Smart Monitor – viedais atbalsts darbam, mācībām un izklaidei mājās

Samsung tehnoloģijas tiek radītas ņemot vērā aktuālās lietotāju vajadzības. Šobrīd, kad cilvēki vēl aizvien ir spiesti palikt mājās, īpaša uzmanība tiek pievērsta ierīcēm, kuras ik dienu izmantojam darbam, mācībām, kā arī atpūtai. Tāpat tiek meklēti veidi, kā tās apvienot. Arī ierastie monitori, kas ilgu laiku kalpojuši lielākoties kā atbalsta instruments darbam, iegūst jaunu pielietojumu. Samsung inovatīvais un multifunkcionālais Smart Monitor ir aprīkots ar bezvadu savienojumu, kas ļaus viegli to savienot ar portatīvo datoru, viedtālruni vai bezvadu datortīklu. Tajā ir nodrošināta attālināta piekļuve Microsoft Office 365 datiem un mīļākajām straumēšanas platformām, piemēram, Shortcut un Go3, tādā veidā apvienojot kā darba, tā izklaides funkcijas – viedajā monitorā.

“Smart Monitor ir kas vairāk kā tas, ko mēs esam ieraduši sagaidīt no monitora – to iespējams izmantot gan kā datoru, gan televizoru, pateicoties tā vispusīgajām savienojuma iespējām ar citām ierīcēm. Turklāt, tā modernais dizains ar minimālu vadu savienojumu garantē kārtību uz darba galda un labi iederas jebkuras telpas interjerā. Monitors ir īpaši piemērots tiem, kuri novērtē multifunkcionalitāti. Kad nepieciešama atpūta, izbaudīt iecienītākās TV pārraides un seriālus varēs izmantojot pieejamās straumēšanas lietotnes. Viedais monitors garantē produktivitāti darba laikā, bet atpūšoties piedāvās daudzveidīgas izklaides iespējas,” uzsver Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijas valstīs.

Viedais savienojums

Jaunajam Samsung Smart Monitor ir vairākas iespējas, kā to savienot ar portatīvo datoru un viedtālruni. Parocīgs risinājums ir Tap View tehnoloģija, kura, ar vienu pieskārienu monitora korpusam, izveido bezvadu savienojumu un spoguļo viedtālruņa ekrānu monitorā. Savukārt izmantojot savienojumu ar vadu, mobilās ierīces kameru būs iespējams lietot video zvanos. Lai monitoram pievienotu portatīvo datoru un izmantotu abus ekrānus vienlaicīgi, nepieciešams pievienot vadu kādā no monitora aizmugurē esošajiem savienojumiem.

Jaunais Smart Monitor – viedais atbalsts darbam, mācībām un izklaidei mājās

Ērtākam darbam

Microsoft Office 365 attālinātā datu pieeja, ļauj paveikt visus darbam nepieciešamos uzdevumus no monitora arī tad, ja tuvumā nav datora. Ar Samsung DeX bezvadu sistēmu monitorā iespējams strādāt pie dokumentiem tiešsaistē un saglabāt tos Microsoft Office 365 mākonī. Savukārt Remote Access sistēma garantē piekļuvi attālinātai darbvirsmai lietojot iebūvēto aplikāciju.

Lai darba vieta būtu kārtīga un monitors būtu viegli pārvietojams, Smart Monitor ir iespējams lietot izmantojot tikai USB C tipa vadu, kas nodrošinās gan datu pārraidīšanu, gan viedierīču uzlādi. Monitoram ir vairākas USB izejas, kā arī iebūvēts Bluetooth un divu kanālu skaļruņi.

Jaunais Smart Monitor – viedais atbalsts darbam, mācībām un izklaidei mājās

 

Izklaides iespējas un augsta attēla kvalitāte

Kad darbi pabeigti, monitors pārtop par mājas kinozāli. Ar Smart Hub iespējams straumēt iecienītāko saturu no Netflix, HBO vai YouTube, neizmantojot datoru. Monitora lietotnes ļauj skatīties tiešsaistes saturu bez papildu ierīcēm, viss kas nepieciešams – bezvadu savienojums ar internetu.

Monitoru iespējams pārvaldīt ar tālvadības pulti vai Bixby balss kontroli. Adaptive Picture tehnoloģija pielāgo attēla spilgtumu un krāsu intensitāti atbilstoši apkārtējai videi, lai radītu patīkamu sajūtu acīm un tās nenogurtu pat pēc ilgstošas skatīšanās ekrānā. Turklāt acu saudzējošais režīms, mazina zilās gaismas ietekmi un rada komfortablu sajūtu jebkuros apstākļos.

Pieejamība

Smart Monitor ir pieejami divās modeļu sērijās – M7 ar Ultra-High izšķirtspēju (UHD) un 32 collu ekrānu, kā arī M5 ar Full HD (FHD) izšķirtspēju un 32 vai 27 collu ekrānu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top