Tehnoloģijas

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

Studentiem un skolēniem sagatavojoties jaunajam mācību gadam, AOC un tā spēļu apakšzīmols AGON by AOC ar prieku piedāvā iespaidīgu studentu specifiskajām vajadzībām piemērotu monitoru klāstu. Koncentrējoties uz funkcionalitāti, inovācijām un pieejamību cenu ziņā, AOC piedāvā plašu monitoru klāstu studentiem, kas ļautu gūt panākumus mācībās, gan arī nodrošināt aizraujošas izklaides iespējas.

AOC monitoru klāstā apvienotas jaunākās tehnoloģijas ar lietotājiem vērstu pieredzi, sākot no portatīviem risinājumiem studentiem, atrodoties ceļā, līdz spēļu modeļiem aizrautīgiem studējošiem spēlētājiem, tāpēc šī klāsta produkti būs perfekta izvēle studentiem dažādās disciplīnās. AOC izprot studentu dažādās vajadzības, sākot no produktivitātes un radošuma, līdz izklaidei un spēlēm. Lai pielāgotos šīm vajadzībām, AOC piedāvā monitorus, kas nodrošina nepārspējamu veiktspēju, unikālus vizuālos efektos un uzlabotu funkcionalitāti.

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

Uzlabotai produktivitātei un vairāku uzdevumu vienlaicīgai veikšanai
AOC 24V5CW monitors ir vispusīgs risinājums uzlabotai produktivitātei un vairāku uzdevumu vienlaicīgai veikšanai. Plānā un kompaktā dizaina monitors ar 24″ Full HD IPS paneli nodrošina izteiksmīgus vizuālos efektus, kas iedzīvina saturu, un tas ir piemērots apstākļiem, kad trūkst vietas, piemēram, kopmītnēs vai koplietošanas īres dzīvokļos. USB-C ievade atbalsta 65 W strāvas padevi, nodrošinot nevainojamu savienojamību un iespēju nodrošināt strāvas padevi klēpjdatoriem un citām ierīcēm. Šis monitors ir aprīkots ar 4 portu USB 3.2 doku, 2MP tīmekļa kameru ar Windows Hello sejas atpazīšanas tehnoloģiju, kā arī ergonomisku statīvu, tāpēc tas būs ērts un efektīvs risinājums studentiem, kuri vienlaicīgi strādā ar vairākiem uzdevumiem. Tā būs lieliska izvēle studentiem tiešsaistes mācībām, darbam grupu projektos, kā arī videokonferencēm.

Palielinot displeja izmēru un izšķirtspēju, monitors AOC Q27V5CW nodrošina 27″ QHD displeju ar plānu dizainu un iespaidīgu IPS paneli, kas garantē nepārspējamus vizuālos efektus un precīzu krāsu reprodukciju. Tā USB-C ieeja ar 65 W strāvas padeves funkciju nodrošina nevainojamu savienojamību un ierīces uzlādi. Tam ir arī 4 portu USB 3.2 doks un tā pati 2MP tīmekļa kamera, kā arī pielāgojams ergonomisks statīvs, kas nodrošina papildu ērtības un funkcionalitāti. Radošiem studentiem, kuru mācības saistītas ar grafisko dizainu, video rediģēšanu un citiem vizuāliem uzdevumiem, šis monitors būs īpaši piemērots, kā arī lielais ekrāns nodrošinās nepieciešamo papildu vietu ērtam darbam pie sarežģītiem projektiem.

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

34″ UW-QHD monitors AOC CU34P3CV piedāvā patiešām aizraujošu skatīšanas pieredzi, un tam ir VA panelis ar 21:9 attēla proporciju un 1500R izliekumu, kas praktiski aizstāj divus monitorus, pateicoties plašajam ekrānam. Savukārt ar USB-C ieeju (65 W strāvas padeve), 4 portu USB 3.2 doku, kā arī RJ-45 ieeju, monitors piedāvā uzlabotas savienojamības iespējas. Monitoram ir arī 100 Hz atsvaidzes intensitāte un iestrādāta Adaptive-Sync tehnoloģija, kas to padara par piemērotu arī spēlēm. Priekšrocību klāstu papildina divas 5W skandas, augstumā regulējams ergonomisks statīvs un KVM slēdzis iespējai ērti pārslēgties starp ierīcēm.

Visiem trīs iepriekšminētajiem modeļiem iestrādāta arī Flicker-Free tehnoloģija, kas nozīmē, ka, PWM vietā izmantojot DC spilgtuma pielāgošanu, kadri neraustīsies un netraucēs acīm pat tad, ja monitors tiks lietots stundām ilgi. Turklāt monitori piedāvā iespēju izmantot LowBlue režīmu OSD, nedaudz pielāgojot krāsu temperatūru zilo toņu neitralizēšanai, lai nodrošinātu ērtu skatīšanos, jo īpaši tumsā, kad studentiem varētu būt nepieciešams izmantot monitoru vēlos vakaros uzdevumu pabeigšanai.

Produktivitātei, atrodoties kustībā

AOC I1601P ir portatīvs 15,6″ IPS monitors produktivitātei, atrodoties kustībā, un tas lieliski noderēs studentiem, kuriem jāstrādā pie uzdevumiem vai prezentācijām ceļojot, kā arī apmaiņas studentiem, mācoties dažādās vietās. Full HD izšķirtspēja un USB-C savienojamība ir priekšrocības, kas nodrošinās augstas kvalitātes vizuālos efektus un ērtu savienojamību. Plānais dizains (8,5 mm) un vieglā konstrukcija (800 g) to ļauj ērti pārnēsāt mugursomā. Komplektā iekļautais viedais pārsegs nodrošina aizsardzību transportēšanas laikā un kalpo kā statīvs ērtai izmantošanai. Pateicoties automātiskajai pagriešanas funkcionalitātei, studenti var ērti pārslēgties no horizontālā skata uz vertikālo skatu, pielāgojoties jebkurai darbvietai. Savukārt USB-A savienojamība caur DisplayLink nodrošina iespēju izmantot monitoru ar saderīgiem klēpjdatoriem. Modelim I1601P arī ir LowBlue režīms.

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

Aizraujošai spēlēšanai

Pateicoties modernajam sarkano/melno akcentu dizainam, 23,8″ Full HD IPS spēļu monitors AOC GAMING 24G2SPU nodrošina nepārspējamu ātruma, reaģētspējas un vizuālās ekselences kombināciju. Tā precīzo krāsu IPS panelis palīdzēs studentiem efektīvi paveikt ikdienas uzdevumus un izpildīt mājasdarbus. Pateicoties 165 Hz atsvaidzes intensitātei un 1 ms MPRT, pēc lekcijām tas būs konkurētspējīgs risinājums spēlēšanai. Tā zemā ievades aizkave, Nvidia G-SYNC saderība un dažādo spēļu režīmu pieejamība nodrošinās patiešām aizraujošu spēlēšanu. Monitoram ir 2 W skandas, un tas atbalsta AOC G-Menu programmatūru ērtai funkciju kontrolei ekrānā.

Pateicoties lielajam 27″ QHD displejam, modelis AOC GAMING Q27G2S/EU nodrošina pārsteidzošus vizuālos efektus un nepārspējamu veiktspēju. 165 Hz atsvaidzes intensitāte, 1 ms MPRT un zemā ievades aizkave nodrošina netraucētu spēlēšanu un patiešām izbaudāmu pieredzi. Dzīvīgo un precīzo krāsu IPS panelis un asā izšķirtspēja ne tikai uzlabos gan produktivitāti uzdevumu izpildē, gan arī spēlēs. Akcentētais spēlēm piemērotais dizains, plānās malas un augstumā regulējamais statīvs, kā arī ar AOC G-Menu programmatūru pielāgojamā OSD funkcionalitāte padara šo monitoru par stilīgu un funkcionālu izvēli spēlētājiem, kuri joprojām studē. Lai nekaitētu veselībai dienā un naktī, abiem modeļiem (24G2SPU un Q27G2S/EU) iestrādāta Flicker-Free tehnoloģija un LowBlue režīms.

No pārvietojamības funkcionalitātes līdz spēļu izcilībai: jaunajā semestrī AOC piedāvā daudzpusīgu studentiem paredzēto monitoru klāstu

AOC izprot studentu atšķirīgās vajadzības un tiecas piedāvāt viņiem monitorus, kas pielāgoti viņu specifiskajām vajadzībām. AOC funkcionālo monitoru klāsts ietver monitorus visdažādākajām studentu vajadzībām un vēlmēm, sākot no produktivitātes uzlabošanas radošajos projektos, gan funkcionālai produktivitātei atrodoties kustībā, kā arī iespēju atpūsties pēc darba un mācībām, iegrimstot aizraujošā spēlē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top