Tehnoloģijas

Jaunajam “Porsche 718 Cayman GT4” pēdējie testi pirms pasaules pirmizrādes (Video)

Jaunajam “Porsche 718 Cayman GT4” pēdējie testi pirms pasaules pirmizrādes

“Porsche 718 Cayman GT4” sev ieguvis “vecāko brāli” – “718 Cayman GT4 RS”. Jaunais modelis ir gatavs savai pasaules pirmizrādei novembrī, noslēguma testos nodemonstrējot dinamisko potenciālu gan uz kalnu ceļiem, gan sacīkšu trasē, teikts uzņēmuma paziņojumā.

Zīmola vēstnesis un izstrādes pilots Jergs Bergmeisters 20,832 kilometru garo Nirburgringas Nordšleifes trasi vieglas kamuflāžas izstrādes automašīnā pieveica 7 minūtēs un 9,300 sekundēs. Savukārt īsāko, 20,6 kilometru apli, kas iepriekš kalpoja par atskaites punktu, pilots izbrauca 7 minūtēs un 4,511 sekundēs. Tas ir par 23,6 sekundēm ātrāk, salīdzinot ar “718 Cayman GT4”.

Lai aizsargātu vadītāju, sporta automobilī ievietoja sacīkšu pilota sēdekli. Auto aprīkoja ar “Michelin Pilot Sport Cup 2 R” riepām, kas būs pieejamas pēc klienta izvēles. Auto standarta stāvokli un svaru notariāli apstiprināja.

Jaunajam “Porsche 718 Cayman GT4” pēdējie testi pirms pasaules pirmizrādes

“Izstrādājot “718 Cayman GT4 RS”, mēs iekļāvām tajā visu, kas raksturo patiesu RS: viegla uzbūve, vairāk piespiedējspēka, vairāk jaudas un, protams, vēl augstāks reaģētspējas un atgriezeniskās saites līmenis uz vadītāja komandām,” norāda “GT Model Line” direktors Andrēass Preiningers.

Pēc Preiningera teiktā, fantastiskais Nordšleifes apļa laiks ir iespaidīgs pierādījums tam, cik skaidri pamanāmi ir šie braukšanas dinamikas uzlabojumi.

“”718 Cayman GT4 RS” ir bezkompromisa braukšanas auto. Tas liekas tik veikls kā kartinga auto kalnu ceļos, bet vienlaikus ir arī iespaidīgi stabils un labi balansēts sacīkšu trasē. Citādāk šāds apļa laiks pat nebūtu iespējams,” atklāj Jergs Bergmeisters.

Kā atzīst zīmola vēstnesis, “GT4 RS” ir viens no “asākajiem” auto, kādus “Porsche” jebkad radījis. Un braucējiem pašiem ir jāpiedzīvo tā radītās elpu aizraujošās skaņas pieredze. Bergmeisters “718 Cayman GT4 RS” izstrādē testu un pielāgošanas braucieniem veltījis vairāk nekā 500 stundu.

Plašāka informācija, attēli un videomateriāli pieejami “Porsche Newsroom”.
Patēriņš un CO2 izmešu apjoms noteikts saskaņā ar jauno vieglajiem transportlīdzekļiem paredzēto pasaules mēroga testa procedūru (WLTP).
Papildu informācija par jauno vieglo automobiļu oficiālo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem ir pieejama ziņojumā “Vadlīnijas par jaunu vieglo automobiļu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un enerģijas patēriņu”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un “Deutsche Automobil Treuhand GmbH” (DAT).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top