Tehnoloģijas

Jaunākā informācija par Huawei P60 sērijas viedtālruņiem

Juanākā informācija par Huawei P60 sērijas tālruņiem

Tīmeklī atrodamas jaunas ziņas par Huawei P60 sērijas tālruņiem. Divi iekšējie informātori ziņo, ka sērijā tiks iekļauts arī P60 Ultra modelis, kurā tiks apvienotas visas uzņēmuma progresīvās tehnoloģijas. Viss, izņemot 5G: šī tehnoloģija būs pieejama izmantojot trešās puses piederumus – viedtālruņu vāciņus ar integrētu baseband procesoru.

Pirmais, kas par Huawei P60 Ultra runāja Weibo sociālajā tīklā, bija insaiders “The director of the factory is classmate Guan”. Viņš arī informēja, ka jaunās līnijas pirmizrāde notiks šā gada martā, taču konkrētu datumu nenosauca. Savukārt “Rodent950” nopulicēja ekrānuzņēmumu ar modeļa P60 Ultra apzīmējumu un nosauca P60 līnijas visus viedtelefonus. Sagaidāms, ka sērijā kopumā būs četri modeļi: P60E, P60, P60 Pro un P60 Ultra.

“Rodent950” arī ievietoja jaunu P60 attēlu no viedelefonu aizsargvāciņu ražotāja. Tas atbilst iepriekš publicētiem tālruņa attēliem un ilustrācijām.

P60

Sīkāka informācija par Huawei P60 tālruņu līniju pagaidām nav pieejama. Paredzams, ka tie saņems augstākās klases Qualcomm SoC (Snapdragon 8 Plus Gen 1 vai Snapdragon 8 Gen 2 — atkarībā no versijas), satelīta atbalstu un Sony IMX789, IMX858 un IMX351 sensorus.

Informātors “The director of the factory is classmate Guan”, kurš specializējas Huawei un Honor viedtālruņu informācijas nopludināšanā iepriekš precīzi izziņoja Magic OS for Windows parādīšanos Honor klēpjdatoros un arī aptuveni mēnesi pirms Mate 50 pirmizrādes paziņoja, ka ierīcēs tiks izmantoti Qualcomm Snapdragon 8. sērijas procesori.

“Rodent950” iepriekš publicēja precīzu informāciju par Huawei P50 un Mate 40 viedtālruņiem pirms to pirmizrādes. “Rodent950” arī paziņoja par Huawei Kirin KC10.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top