Pasākumi

Jaunākā informācija par PICANTE TECH EUROPE 2020 konferenci

Informācija par PICANTE TECH EUROPE 2020 konferenci

 

Balstoties uz aptauju, organizatori ir secinājuši, ka 90% delegātu, runātāju un tehnoloģiju nozares speciālistu neplāno doties uz Tallinas konferenci šā gada maijā, pat, ja ceļošanas aizliegumi būs atcelti. Sazinoties ar Igaunijas Infekcijas slimību uzraudzības un kontroles departamentu ir secināts, ka šī gada pirmajā pusē nevajadzētu rīkot nevienu starptautisku pasākumu.

Organizatori: Mēs vēlamies jums apliecināt, ka mums vienmēr būs priotāra mūsu rīkotās konferences delegātu, runātāju un apmeklētāju veselība un labsajūta. Līdz ar to esam nolēmuši atlikt konferenci uz vēlāku datumu, par kuru mēs paziņosim. Ņemot vērā esošo situāciju, 9. jūnijā mēs plānojam organizēt virtuālu Tech Europe 2020 konferenci.

TECH konferences virtuālais formāts jau ir izstrādāts, ievērojot tehnoloģijas nozares mācību un sadarbības prasības Eiropā, un ceļošanas ierobežojumus COVID-19 radīto draudu laikā. Tas ļaus jebkuram starptautiskam uzņēmumam droši piedalīties pasākumā.

Kā virtuālam delegātam jums būs iespēja piedalīties sanāksmēs, tērzēt ar reģistrētiem delegātu pārstāvjiem, kā arī vērot paneļdiskusijas un nozaru ekspertu prezentācijas. Tas viss būs iespējams, neizejot no mājām vai biroja, nebaidoties par lidojumu atcelšanu vai risku nokļūt karantīnā citā valstī.

TECH Europe virtuālā konference notiks tiešsaistē 2020. gada 9. jūnijā.

PICANTE TECH Europe konferences virtuālā formāta izstrādē ir padomāts par vairāku grupu diskusiju un prezentāciju iespējamību, kuras parasti apmeklē vadošie Eiropas jaunizveidotie uzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, un lielie uzņēmumi.

Konferences organizētāju mērķis ir pievērsties Eiropas reģioniem. Galvenā uzmanība tiks pievērsta Baltijas valstīm, Skandināvijai un Dienvideiropai.

Konferencē ir aicināti piedalīties uzņēmēji, uzņēmumu pārstāvji, investori un visi tie, kurus interesē jaunumi B2B nozarē, piemēram, blokķēdes, mākslīgā intelekta, finanšu tehnoloģijas, nanotehnoloģijas, kvantu tehnoloģijas, 5G, IoT, AR / VR un citās jomās, veicinot Eiropas un starptautisko tehnoloģijas nozaru pārstāvju, un uzņēmējdarbības attīstību.

Biļetes uz konferenci 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top