Visas ziņas

Ar 85 jaunu kravas mikroautobusu iegādi Latvijas Pasts uzlabo piegādes kvalitāti un darbinieku ērtības

Ar 85 jaunu kravas mikroautobusu iegādi Latvijas Pasts uzlabo piegādes kvalitāti un darbinieku ērtības

Turpinot uzlabot darba vidi un atjaunot autoparku efektīvākai universālā pasta pakalpojuma un eksprespasta sūtījumu piegāžu nodrošināšanai, Latvijas Pasts iegādājies 85 jaunus kravas mikroautobusus. Jaunie piegādes mikrobusi ir ērtāki kravu iekraušanai un izkraušanai, un tajos iestrādāta speciāla digitāla sistēma šoferu ērtībām ikdienas ceļazīmju noformēšanai. Ar jaunākās paaudzes mikroautobusiem tiek nomainīti četrus līdz pat deviņus gadus iepriekš ekspluatētie automobiļi, uzlabojot gan piegādes ātrumu, gan autovadītāju darba apstākļus.

Viens no Latvijas Pasta izvirzītajiem uzdevumiem ir pakalpojumu ātruma uzlabošana, bet tā sasniegšanai būtisks faktors ir arī sūtījumu piegādē izmantoto automobiļu drošums un ērtums ekspluatācijā. Latvijas Pasts ir vienīgais no valstī strādājošajiem pasta komersantiem, kas universālā pasta pakalpojuma un eksprespasta sūtījumu apmaiņu pilnīgi visā valsts teritorijā nodrošina katru darbdienu. Tāpēc piegādēm nepieciešamais autoparks tiek regulāri atjaunots un nomainīts, uzlabojot gan piegādē strādājošo darba apstākļus, gan paātrinot sūtījumu piegādi.

Visi jaunie 85 kravas mikroautobusi ir ietilpīgāki par iepriekš izmantotajiem, un tie ir ērtāki lietošanā. Daļa mikrobusu, kas paredzēta eksprespasta sūtījumu piegādēm, ir aprīkota ar pacēlāju, atvieglojot lielgabarīta kravu un smagu sūtījumu piegādi. Būtisks jaunums ir autobusos iestrādātā īpašā digitālā sistēma, lai šoferiem un kurjeriem pašiem vairs nav jānoformē maršrutu ceļazīmes, atslogojot no manuālām papildu darbībām un ieekonomējot laika resursus.

Ar 85 jaunu kravas mikroautobusu iegādi Latvijas Pasts uzlabo piegādes kvalitāti un darbinieku ērtības

“Bez kvalitatīva piegādes transporta Latvijas Pasta darbība nav iedomājama, tāpēc šai mūsu darba izpildes sadaļai veltām ievērojamu uzmanību, regulāri atjaunojot autoparku, kas paredzēts sūtījumu piegādēm. Ar katru jaunākas paaudzes autotransporta vienību iegādi ērtības šoferiem un kurjeriem uzlabojas, jo, pirmkārt, autotransports kļūst modernāks, bet, otrkārt, arī mēs aizvien vairāk ieklausāmies savu darbinieku vērtējumos un vēlmēs attiecībā uz darba apstākļiem un nepieciešamajiem tehniskajiem risinājumiem, lai piegādes nodrošinātu ātrāk un kvalitatīvāk,” uzsver Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Mikroautobusi izvēlēti publiska iepirkuma procedūrā, kas paredz četru gadu nomu, izmantojot operatīvā līzinga pakalpojumu. Nomas izmaksas visam periodam ir 1,2 miljoni eiro.

Kopējo Latvijas Pasta autoparku patlaban veido vairāk nekā 260 automobiļu vienību.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pakalpojumu kvalitātes un ātruma, klientu servisa, darbinieku motivācijas uzlabojumus un atjauno darbam nepieciešamo aprīkojumu un infrastruktūru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top