Visas ziņas

Jaunie Arteon un Arteon Shooting Brake tagad pieejami pasūtījumiem

Jaunie Arteon un Arteon Shooting Brake tagad pieejami pasūtījumiem

Foto: Publicitātes

Atjaunotais Volkswagen Arteon tagad pieejams pasūtījumiem un testa braucieniem pie Latvijas dīleriem. Galvenie jaunā Arteon raksturojošie elementi ir 100% digitāla pieredze ar jauno vadības paneli Digital Cockpit Pro, kas iekļauts jau standarta aprīkojumā visiem modeļiem, kā arī uzlabotais dzinēju klāsts, tostarp pirmo reizi piedāvājumā ir plug-in hibrīda un jaudīgā R versija. Turklāt Arteon tagad ir arī pieejams Baltijas valstīs iecienītā universāla virsbūves sportiskajā versijā Shooting Brake. Arteon ar kupejas stila aizmuguri sākuma cena ir 37 755 eiro, bet ietilpīgā Shooting Brake modeļa sākuma cena ir 38 620 eiro.

Arteon TSI, TDI, plug-in un R. Arteon būs pieejams ar daudzpusīgu benzīna, plug-in hibrīda un dīzeļdzinēju klāstu, un tie visi jau standarta aprīkojumā būs sapāroti ar DSG automātisko ātrumkārbu. Dīzeļdzinēji tiek piedāvāti ar 110 kW/150 ZS un 147 kW/200 ZS jaudu, kā arī pēc izvēles jaudīgāko versiju var aprīkot ar visu riteņu piedziņu (4MOTION). Pateicoties dubulta katalītiskā neitralizatora SCR sistēmai un divkāršai AdBlue dozēšanai, TDI dzinējs rada līdz pat 80% mazāk slāpekļa oksīda emisijas (NOx).

Jaunais VW Arteon

VW Arteon R-Line

Nākamā gada sākumā TSI (tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar turbīnu) versijas būs pieejamas ar 140 kW/190 ZS vai 206 kW/280 ZS jaudu, kā arī papildu komplektācijā ar visu riteņu piedziņu. Turklāt no 2020. gada decembra būs pieejama arī plug-in hibrīda  versija – eHybrid. eHybrid modelī elektriskās piedziņas motors un TSI dzinējs apvieno spēkus, lai nodrošinātu maksimālu jaudu. Tas attīsta 115 kW/156 ZS jaudu un tiek atbalstīts ar elektrisko motoru, kura jauda ir 85 kW/115 ZS. eHybrid cena Latvijā ir sākot no 43 608 eiro.

Pirmo reizi pieejama arī sportiskākā modeļa versija Arteon R, kas aprīkota ar 2.0 litru četru cilindru turbo dzinēju, kas kopā ar astoņu pārnesumu automātisko ātrumkārbu spēj attīstīt 235 kW/ 320 ZS jaudu. R versija būs pieejama nākamgad.

VW Arteon eHYBRID Elegance 2020

VW Arteon eHYBRID Elegance

Elegance un R-Line. Jaunajā Arteon Volkswagen ievieš uzlabotas un R-Line apdares versijas. Elegance piedāvā izsmalcinātu konfigurāciju, bet R-Line koncentrējas uz dinamiku. Abas aprīkojuma līnijas jau standartā aprīkotas ar vieglmetāla diskiem, LED priekšējiem lukturiem ar atsevišķām LED dienasgaismām, 3D LED aizmugurējiem lukturiem ar dinamisko pagrieziena gaismu, automātisko tuvo gaismu aktivizēšanu, Leaving Home un Coming Home funkciju un tālo gaismu asistentu Light Assist. Savukārt interjerā bāzes versijā iekļautas alumīnija pedāļu uzlikas, komforta priekšējie sēdekļi ar jostas vietas atbalsta regulāciju, ādas apdares multifunkciju sporta stūre ar skārienu kontroles pogām un ātrumu pārslēgšanas lāpstiņām. Papildus tam Elegance versija pieejama ar instrumentu paneļa un priekšējo durvju koka dekoratīvo apdari Eucalyptus, R-line –  ar Silver Rise.

Jaunajā Arteon Volkswagen ievieš uzlabotas un R-Line apdares versijas

VW Arteon Shooting Brake Elegance

Jaunā Arteon interjers ir pilnībā digitāls – jau standarta aprīkojumā pieejams jaunais vadības panelis Digital Cockpit Pro, bet papildus iespējams pasūtīt astoņu collu Discover Media informācijas un izklaides sistēmu, kā arī navigācijas sistēmu ar skārienjutīgiem taustiņiem elektroniski kontrolējamajai gaisa kondicionēšanas sistēmai.

Jaunais Arteon efektīvs un ekskluzīvi pievilcīgs automobilis

VW Arteon salons

Jaunais Arteon nav tikai efektīvs un ekskluzīvi pievilcīgs automobilis, bet arī uzticams kompanjons uz ceļa, pateicoties modernajām asistentu sistēmām, tostarp Travel Assist, kas sniedz iespēju braukt daļēji automatizētā režīmā līdz pat 210 km/h kopīgi ar Lane Assist, Emergency Assist un Front Assist ar gājēju uzraudzības sistēmu, kas pieejamas jau standarta aprīkojumā. Turklāt atpakaļskata kamera ir ievērojami uzlabota, un tagad tajā ir arī stūra skats (kas paplašina kameras attēlu no 90 grādiem uz plašu 170 grādu leņķi) un īpašs piekabes skats (uz jūgstieni no augšas, lai atvieglotu piekabes uzlikšanu).

VW Arteon cenu lapa pieejama šeit

Arteon Shooting Brake cenu lapa pieejama šeit

Video – Jaunais Arteon un Arteon Shooting Brake

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top