Tehnoloģijas

Jaunie LG televizori ar vēl nebijušām funkcijām un tehnoloģijām maina skatīšanās un lietošanas pieredzi

Jaunie LG televizori ar vēl nebijušām funkcijām un tehnoloģijām maina skatīšanās un lietošanas pieredzi

2022. gada LG modeļi sniedz pirmšķirīgu attēla kvalitāti, plašāku ekrāna izmēru izvēli un viedus dzīvesveida pakalpojumus

LG Electronics (LG) šodien prezentēja līdz šim progresīvāko un iespaidīgāko televizoru klāstu, kura centrā atrodas uzņēmuma pirmšķirīgie 2022. gada OLED televizori, tostarp pasaulē pirmo 97 collu OLED modeli. Pateicoties jaudīgām attēlveidošanas tehnoloģijām un uzlabotu webOS, kas piedāvā vēl vairāk viedo funkciju un pakalpojumu, LG jaunākie modeļi pacels skatīšanās un lietotāju pieredzi vēl nebijušā līmenī.

LG OLED – līderis globālajā premium televizoru kategorijā

LG OLED televizori, kas ieņem līderpozīcijas globālajā premium televizoru tirgū jau deviņus gadus un astoņus gadus pēc kārtas saņēmuši CES Inovāciju balvas, pārveidojuši premium televizoru segmentu tā, lai tie būtu pirmā izvēle miljoniem patērētāju visā pasaulē.1 OLED televizori izmanto pašizgaismojošus pikseļus, kurus iespējams atsevišķi ieslēgt un izslēgt, lai nodrošinātu nevainojamus melnos toņus, pārsteidzoši dabiskas krāsas un bezgalīgu kontrastu. Neizmantojot aizmugurējo apgaismojumu, OLED ir plānāki un vieglāki salīdzinājumā ar citām displeju tehnoloģijām, ļaujot radīt vēl nebijušas formas, tostarp saliecamus un sarullējamus televizorus.

Jaunie G2 sērijas modeļi, kuros izmantots LG progresīvais OLED panelis, veido paši savu klasi. Nākamais OLED evolūcijas līmenis – OLED evo tehnoloģija – , kas izmantota gan G2, gan atsevišķos C2 sērijas modeļos, sniedz lielāku gaišumu ārkārtīgi reāliem attēliem ar izcilu skaidrību un detaļām. Pateicoties LG jaunajam α (Alpha) 9 Gen 5 inteliģentajam procesoram2, uzņēmuma Brightness BoosterTM tehnoloģija nodrošina G2 sērijas televizoriem iespēju sniegt vēl lielāku gaišumu, izmantojot uzlabotu siltuma izkliedēšanu un progresīvāku algoritmu.3

Ātrāks un gudrāks

Vairumā jauno LG televizoru modeļu pamatā ir α9 Gen 5 procesors, kas izmanto padziļināto mācīšanos, lai uzlabotu veiktspēju un ekrānā attēlotajiem attēliem sniegtu trīsdimensionālāku kvalitāti, vairāk atšķirot priekšplānā un fonā esošos elementus. α9 Gen 5 arī paplašina LG AI Sound Pro funkcijas iespējas, lai sniegtu skatītājiem dabiskāku audio un ļautu televizora iebūvētajiem skaļruņiem radīt virtuālu 7.1.2 pilnapjoma skaņu.

Uzlabota lietotāju pieredze

LG inovatīvās Smart TV platformas jaunākā versija LG jaunajos televizoros atdzīvina lietotāju pieredzi, sniedzot maksimālas ērtības un vienkāršāku satura atklāšanu. WebOS 22 ievieš personīgus profilus, lai lietotāji var baudīt pielāgotāku skatīšanās pieredzi. Zem katra profila lietotāji var izveidot ātru piekļuvi saviem iecienītākajiem straumēšanas pakalpojumiem, iegūt pielāgotas satura rekomendācijas, balstoties uz skatīšanās vēsturi, un saņemt reāllaika brīdinājumus, lai sekotu līdzi savām iecienītākajām sporta komandām. Pieslēgties profiliem iespējams gan televizora pārlūkprogrammā, gan viedtelefonā, izmantojot NFC Magic Tap.

Savukārt ThinQ AI atjaunināšana ļaus LG 2022. gada televizoriem kļūt par patiesiem viedā mājokļa centriem. ThinQ AI, kas lietotājiem sniedz bezrūpīgas balss kontroles iespējas un ir savietojams ar citām ThinQ ierīcēm, tagad piedāvā atbalstu Matter, kas ir jauns nozares standarts drošākam un bezrūpīgāk savienotam viedajam mājoklim, ļaujot LG televizoram darboties kā savienotu ierīču pārvaldniekam.4

Nepārspēti videospēļu jomā

LG OLED televizori pēdējos gados guvuši ievērojamus panākumus: tie kļuvuši par pirmajiem OLED televizoriem, kas atbalsta LG NVIDIA G-SYNC® Compatible, un pirmajiem 8K OLED televizoriem, kas spēj attēlot 8K videospēles ar NVIDIA® GeForce RTX™ 30 Series grafisko karti. Ar tā vienu milisekundes reakcijas laiku, zemo ievades aizkavi un līdz pat četriem HDMI portiem, kas atbalsta vairākas HDMI 2.1 funkcijas, nav nekāds brīnums, ka LG OLED televizors ir ideāli piemērots videospēļu faniem. Un, pateicoties NVIDIA GeForce NOW un Google Stadia mākoņdatošanas videospēļu platformu atbalstam, videospēļu spēlētāji var sākt savas izpriecas, vien pieslēdzot savietojamu kontrolieri.

Iepazīsti LG jaunos 2022.gada televizorus personīgi, apmeklējot virtuālo izstādi LG vietnē.

1 Pārdotās vienības deviņu gadu periodā, 2013. gads līdz 2021. gads (avots: Omdia).

2 α (Alpha) 9 Gen 5 AI procesors pieejams šādos modeļos: OLED Z2, OLED G2, OLED C2, QNED Mini LED QNED99, QNED Mini LED QNED95.

3 Brightness BoosterTM pieejams tikai LG OLED G2 sērijas modeļos.

4 Matter atbalsts pieejams no 2022. gada otrā pusgada.

Jaunie LG televizori ar vēl nebijušām funkcijām un tehnoloģijām maina skatīšanās un lietošanas pieredzi

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs. Lai iegūtu papildu ziņas un informāciju par LG Electronics, lūdzu, apmeklējiet LGnewsroom.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top