Pasākumi

Jaunieši var izaicināt sevi Latvijas lielākajā uzņēmējdarbības konkursā “Bizness24h 2024”

Jaunieši var izaicināt sevi Latvijas lielākajā uzņēmējdarbības konkursā “Bizness24h 2024”

Konkurss “Bizness24h” šogad norisināsies jau 16. gadu pēc kārtas, un tā galvenais mērķis ir sniegt izglītojošu un motivējošu pieredzi jauniešiem – potenciālajiem uzņēmējiem, attīstot viņu talantus un veicinot ideju realizāciju, informēja konkursa “Bizness 24h 2024” vadītāja Viktorija Zaviša.

Konkurss norisināsies trīs kārtās no 2024. gada 8. februāra līdz 16. maijam. Šī ir iespēja ne tikai mācīties, bet arī attīstīt savu potenciālu, sacensties ar citām ambiciozām komandām, iedvesmoties un gūt pieredzējušu mentoru atbalstu no “DraugiemGroup” ideju īstenošanas laikā, cīnoties par vērtīgām balvām un titulu “Biznesa guru 2024”.

“Šis ir īpašs piedāvājums arī ekonomikas un sociālo zinātņu skolotājiem – var pieteikt visu izglītojamo klasi konkursam un “Bizness24h” organizatori parūpēsies par praktiskām nodarbībām un skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1. kārtas noslēguma brīža,” stāsta Zaviša.

Vairāk informācijas par šo piedāvājumu atrodams konkursa oficiālajā mājaslapā bizness24h.lv.

“Bizness24h” pagājušā gada uzvarētāju komanda “Latvijas Cēlēju Apvienība” atzīst, ka viņus motivēja piedalīties sportiska interese, vēlme pierādīt un attīstīt savu potenciālu. Uzvarētāju komanda uzsver, ka 1. vietu un titulu “Biznesa Guru 2023” viņiem palīdzēja izcīnīt tieši veiksmīga savstarpējā komunikācija un vēlme sevi izaicināt.

“Konkursa 1. kārta norisināsies 2024. gada 8. februārī – gan klātienē, gan attālināti, līdz ar to sniedzot kopības sajūtu un tīklošanās iespējas, kā arī iespēju piedalīties no jebkuras vietas Latvijā. Pirmā kārta būs sava veida ideju laboratorija, kurā komanda 3 dalībnieku sastāvā radīs nākotnes biznesa konceptus vai sniegs risinājumu uz sabiedrībai aktuālai problēmai,” stāsta konkursa vadītāja.

Katrai komandai, vadoties pēc organizatoru norādītajām vadlīnijām, būs jāievieto tiešsaistē konkrēta formāta darbs, kuru organizatori rūpīgi izvērtēs, atbilstoši 1.kārtas vērtēšanas nosacījumiem.

2.kārta noritēs 2024. gada 27. un 28. februārī, tās ietvaros tiks izspēlēta pārmaiņu vadības spēle – simulācija “Prezidents”, kurā piedalīsies līdz  100  komandām jeb aptuveni 300 dalībnieki. Otrās kārtas laikā komandām būs jāiejūtas mainīgajā biznesa vidē, kopīgi izspēlējot dažādas lomas simulāciju spēlē.

Dalībniekiem divu dienu garumā Banku augstskolas telpās būs iespēja pārliecināties par savām zināšanām un kompetencēm, kas ir nepieciešamas uzņēmējdarbības vidē, kā arī valsts pārvaldes darba organizēšanā.

Konkursa 3.kārta norisināsies 2024. gadā no 5. marta līdz 16. maijam. Tā pulcēs 30 komandas jeb 90 dalībniekus, kuri būs vislabāk pierādījuši sevi konkursa pirmajā un otrajā kārtā. Šīs fināla kārtas ietvaros, cīnoties par vērtīgām balvām, komandas ar “DraugiemGroup” pieredzējušu mentoru atbalstu, attīstīs un realizēs biznesa ideju, vai sniegs risinājumu sabiedrībai aktuālai problēmai.

3. konkursa kārta būs praktiskas darbības lauks, kurā biznesa idejas un stratēģijas krustosies ar tirgus realitāti un klientu vajadzībām! Tās noslēgumā labākās 30 komandas jeb 90 dalībnieki prezentēs savu veikumu žūrijai, kura noteikts, kura komanda ir ieguvusi titulu “Biznesa Guru 2024”.

Jaunieši var izaicināt sevi Latvijas lielākajā uzņēmējdarbības konkursā “Bizness24h 2024”

Bizness24h 2023 uzvārētāji

Pieteikšanās konkursam ir ļoti vienkārša: jāizveido komanda trīs cilvēku sastāvā – vecumā no 15 līdz 25 gadiem un līdz 26. janvārim jāaizpilda pieteikuma anketa: https://ej.uz/bizness24h_2024

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top