Visas ziņas

Īsi pirms akadēmiskā studiju gada sākuma jaunos studentus tiešsaitē aicina iepazīt RTU

Īsi pirms akadēmiskā studiju gada sākuma jaunos studentus tiessaitē aicina iepazīt RTU

Foto: Publicitātes

Piektdien, 11. septembrī, plkst. 14.00 jaunie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pievienoties tiešsaistes pasākumam «Startēšu RTU», kurā varēs gūt informāciju par dažādiem ar studiju procesu, zinātniskajām, praktiskajām, ārpusstudiju un citām aktivitātēm saistītiem jautājumiem, studējot RTU.

Tiešraide notiks no Ķīpsalas Zinātniskās bibliotēkas, norisināsies no plkst. 14.00 līdz pat 17.00 un tajā piedalīsies dažādu RTU struktūrvienību, arī RTU Studentu parlamenta (SP) pārstāvji, stāstot par sevis pārstāvēto jomu. Atvērtajai Zoom konferencei varēs pieslēgties caur kopīgoto saiti, kas būs pieejama drīzumā!

Pasākums ir tradicionālo iezvanīšanas svētku, kas ik gadu notiek pirmajā studiju gada dienā Ķīpsalā, tradīcijas turpinājums, kurš, ņemot vērtā epidemioloģiskās drošības apsvērumus, šogad tiek rīkots interneta tiešraides formātā. Taču pasākuma saturs un mērķis – sniegt jaunajiem studentiem daudzpusīgu informāciju, kas būs noderīga, uzsākot studijas RTU – paliek nemainīgs.

Programma:

  • 14.00 RTU Studiju prorektora profesora Ulda Sukovska uzruna jaunajiem studentiem.
  • 14.05 «RTU un Ķīpsalas studentu pilsētiņas infrastruktūra» RTU Inženierzinātņu vēstures pētniecības centra vadītāja Ilze Gudro.
  • 14.20 «Studiju process RTU». RTU Studiju departamenta direktore izglītības jomā Ilze Birzniece.
  • 14.35 «RTU Studentu servisa darbība un pakalpojumi». RTU Studentu servisa psiholoģe Viktorija Gaina.
  • 14.50 «RTU Kultūras centra iespējas studentiem». RTU Kultūras centra vadītāja Asja Visocka.

Pārtraukums

  • 15.45 «RTU Sporta centra sniegtās iespējas studentiem nodarboties ar sportu profesionālā un hobija līmenī, pieejamais finansiālais atbalsts». RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis.
  • 16.00 «Dizaina fabrika – inovāciju un uzņēmējdarbības platforma un prototipēšanas darbnīca». Dizaina fabrikas vadītājs Kristens Raščevskis.
  • 16.15 «Tīklošanās jeb networking – kā tā var palīdzēt studijās un ārpus tām?» Raivo Kalderauskis, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes lektors.
  • 16.45 «RTU Studentu parlamenta aktivitātes, studentu iespējas iesaistīties augstskolas darbībā – jautājumu un atbilžu formā». RTU SP prezidente Lāsma Reisa un RTU SP viceprezidents Mārtiņš Arājs.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top