Tehnoloģijas

Jauns atskaites punkts Microsoft ES datu robežā

Jauns atskaites punkts Microsoft ES datu robežā

Microsoft sper nozīmīgu soli uz priekšu, paplašinot savu uzticamo mākoņpakalpojumu klāstu, kas respektē Eiropas vērtības un atbilst tās komerciālā un publiskā sektora klientu specifiskajām prasībām Eiropā. Lielākas iniciatīvas ietvaros Microsoft ar lepnumu paziņo par būtisku uzlabojumu Microsoft mākoņa ES datu robežai.

Balstoties uz sākotnējo laidienu pērn, kad kompānija pieņēma piecus Eiropas mākoņdatošanas principus, kas vada kompānijas mākoņdatošanas biznesu visā Eiropā, “Microsoft” tagad paplašina lokālo krātuvi un apstrādi, iekļaujot tajā visus personas datus, piemēram, automatizētos sistēmas žurnālus. Tas padara Microsoft par pirmo liela mēroga mākoņpakalpojumu sniedzēju, kas piegādā šāda līmeņa datu rezidenci Eiropas klientiem.

Uzlabojumi ir vērsti uz trim jomām:

  1. Paplašināta lokālā glabāšana un apstrāde: korporācija Microsoft paplašina lokālās glabāšanas un apstrādes saistības, lai iekļautu visus personas datus robežās. Tas ļauj klientiem uzglabāt un apstrādāt vēl vairāk savu datu Eiropas Savienībā, jo ES datu robeža tagad ietver pseidonimizētus personas datus.
  2. Pārredzamības resursi: Microsoft nodrošina jaunus pārskatāmības resursus, tostarp dokumentāciju un citu informāciju, kurai klienti var piekļūt ES datu robežu drošības kontroles centra tīmekļa lapā.
  3. ES tehnoloģiju ieviešana: Korporācija Microsoft ir veikusi dziļas investīcijas, lai izvietotu uz ES balstītu tehnoloģiju, lai turpmāk aizsargātu pseidonimizētos personas datus robežā, kad tai piekļūst attālināti, lai uzraudzītu sistēmas veselību. Piemēram, tas ļauj izvairīties no fiziskas datu pārsūtīšanas vai glabāšanas ārpus ES, izvietojot virtuālās darbvirsmas infrastruktūru pārraudzības sistēmu ES datu robežās.

Īstenojot ES datu robežu, Microsoft saglabā apņemšanos ievērot pasaules līmeņa kiberdrošību. Kompānijas rīcībā ir vairāk nekā 8000 globālu ekspertu, kas analizē triljonus dienas signālu, lai atklātu draudus un sniegtu savlaicīgas un hiperatbilstošas kiberdrošības atziņas, lai atklātu un mazinātu ļaunprātīgu darbību. Jebkura datu pārsūtīšana ārpus ES drošības nolūkos tiks dokumentēta, aprobežojoties ar to, kas ir nepieciešams svarīgām kiberdrošības funkcijām, un tiks izmantota tikai šiem kiberdrošības nolūkiem.

Microsoft turpinās informēt klientus par šo iniciatīvu gaitu, un vēlāk šogad kompānija uzsāks nākamo ES datu robežas posmu Microsoft mākonim, pārveidojot tehniskā atbalsta mijiedarbībā nepieciešamo datu apstrādes un uzglabāšanas iespējas. Microsoft izstrādā nākotnes maksas atbalsta opciju, kas nodrošinās sākotnējo tehnisko atbildi no ES. ES datu robežas risinājums atspoguļo Microsoft apņemšanos nodrošināt uzticamus mākoņpakalpojumus, kas respektē Eiropas vērtības un piedāvā progresīvas suverenitātes kontroles.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top