Tehnoloģijas

Jaunumi izturības skrējējiem un orientieristiem – klajā nācis jauns viedpulksteņu režīms sacensībām

Jaunumi izturības skrējējiem un orientieristiem - klajā nācis jauns viedpulksteņu režīms sacensībām

Šodien klajā nācis jauns piedzīvojumu sacensību sporta režīms – jauns aktivitātes režīms, kas ļauj sekot līdzi informācijai un izmantot savu Enduromultisporta viedpulksteni, ievērojot piedzīvojumu sacensību noteikumus. Rezultātā ierīce kļuvusi par pirmo GPS viedpulksteni, kuru atļauts izmantot šajās sacensībās. Piedzīvojumu sacensību sporta režīms nu ir pieejams, lejupielādējot programmatūras atjauninājumu. Sportisti atjaunojumu varēs ielādēt, savienojot pārī un sinhronizējot savu viedpulksteni un lietotni Garmin Connect Mobile.

“Izturības disciplīnu sportistiem tagad būs atļauts izmantot Garmin multisporta pulksteni, piedaloties piedzīvojumu sacensībās, vienlaikus nezaudējot datus,” stāsta Dens Bartels (Dan Bartel), globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Atjauninājums ļauj piedzīvojumu sacensību dalībniekiem turpināt sekot līdzi biometriskajiem datiem, iestatīt taimeri, kā arī izmantot citas iebūvētās funkcijas, piemēram, altimetru un kompasu, tajā pašā laikā, ievērojot sporta sacensību noteikumus.”

“Piedzīvojumu sacensību sportisti Garmin ierīces treniņos ir izmantojuši jau gadiem, un tagad, kad ieviests piedzīvojumu sacensību sporta režīms, viņi varēs piedalīties sacensībās, nenoņemot viedpulksteni,” stāsta Heidija Millere (Heidi Muller), piedzīvojumu sacensību Pasaules sērijas starptautisko pasākumu un zīmola direktore. “Esam priecīgi sadarboties ar Garmin aktivitātes režīma veidošanā, kas izstrādāts, ņemot vērā visus treniņu un sacensību aspektus rokaspulkstenim, kas var izturēt pat nogurdinošos piedzīvojumu sacensību elementus visā to laikā.”

Piedzīvojumu sacensības ietver multisporta orientēšanos skarbākajās vidēs visā pasaulē. Katra komanda, kas parasti sastāv no četriem dalībniekiem, sacenšas dažādās disciplīnās, tostarp smaiļošanā, kalnu riteņbraukšanā un simtiem kilometru garu distanču pārgājienos. Maršruts nav noteikts, taču komandām jānokļūst līdz kontrolpunktiem, izmantojot karti, kuru tās saņem pāris stundas pirms sacensību sākuma.

Garmin Enduro ir izstrādāts tieši piedzīvojumu sacensību dalībniekiem un tiem, kas trenējas, lai piedalītos izturības sacīkstēs. Enduro ir iekļautas uzlabotas treniņu funkcijas un būtiski veikuma novērošanas rīki, lai attīstītu vislabāko potenciālu. Sportisti var acumirklīgi pielāgot iestatījumus, iespējojot tikai nepieciešamās funkcijas, lai Garmin viedpulksteņa akumulators darbotos pēc iespējas ilgāk. Pilnībā uzlādēts akumulators ļaus ierīci GPS režīmā izmantot līdz pat 70 stundām vai 80 stundām, izmantojot saules enerģiju.

Izmantojot piedzīvojumu sacensību režīmu, tiek reģistrēta atrašanās vieta, taču sacensību laikā dalībnieki to apskatīt nevar. Tā kā piedzīvojumu un orientēšanās sacensībās nav atļauts izmantot GPS navigāciju, lietotāji nevar apskatīt ar GPS saistītus datus, taču maršruts var tikt reģistrēts. Izmantojot Garmin Enduro, sacensību dalībnieki var novērot un reģistrēt biometriskos datus, piemēram, sirdsdarbību, kā arī izmantot citas pulksteņa funkcijas, piemēram, altimetru, kompasu, modinātāju un taimeri. Pārbaudes lapā ir norādīts, kad aktivitāte sākās un beidzās, tādējādi ļaujot dalībniekiem pierādīt organizatoram, ka GPS navigācija sacensību laikā bijusi atspējota.

Garmin ierīces radījušas apvērsumu visu piedzīvojumu meklētāju, sportistu un āra aktivitāšu cienītāju dzīvē. Uzņēmums paudis apņemšanos attīstīt produktus, kas uzlabo pieredzi un bagātina dzīvi, un uzskata, ka katru dienu ir iespējams ieviest jauninājumus un pārspēt iepriekšējā dienā sasniegto. Lai uzzinātu vairāk, apmeklē Garmin virtuālo preses telpu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top