Tehnoloģijas

Jauns Ginesa rekords, visgarākā melodija, ko izpilda rotaļu vilciens (Video)

Jauns ginesa rekords

Foto: Pixabay

Hamburgas Miniatūru muzejs, kurā pandēmijas dēļ jau pusgadu nav bijuši apmeklētāji, un kas ir slavens ar pasaulē garāko dzelzceļa (funkcionējoša!) maketu, pārspējis vēl vienu rekordu – tā rotaļu vilciens nospēlējis visgarāko melodiju no visām rotaļlietu vilcienu nospēlētajām.

Hamburgas Miniatūru muzejs The Miniature Wonderland (miniatūra brīnumu zeme) jau bija pārspējis vienu rekordu – tā dzelzceļa makets stiepjas 1499 metru garumā un tajā iekļautas dažādām valstīm veltītas sekcijas – tostarp Vācijai, ASV, Itālijai un Venēcijai. Turklāt dažās sekcijās ir dekorācijas automašīnu modeļu veidolā, savukārt Knuffingenas lidostas sekcijā ir 52 lidmašīnas, kas veic aptuveni 250 lidojumus dienā.

Izmantojot stikla glāzes, mazais vilciens nospēlējis aptuveni 20 pašus slavenāko fragmentus no dažādām klasiskām kompozīcijām, starp kurām ir gan Bēthovens, gan Vivaldi, gan Prokofjevs. Braucot pa sliedēm ar lokomotīvei piestiprinātiem āmuriņiem, vilciens pārspējis pasaules rekordu, nospēlējot garāko kompozīciju starp visiem rotaļu vilcieniem. Muzeja vadība ierakstīja video, kas apstiprina notikumu. Rekords oficiāli ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top