BitCoin

Jauns kripto rallijs būs – bet kad? BitPay CEO atbilde

Starptautisko bitkoinu maksājumu servisa BitPay galvenais komercdirektors Sonni Singhs sarunājā ar Bloomberg apliecināja, ka nav noraizējies par neseno cenas un kripto tirgus kapitalizācijas kritumu. Eksperts ir pārliecināts, ka bitkoina kurss sasniegs 15-20 tūkstošus 2019. gadā. Tas saistīts ar lielo institucionālo finanšu iestāžu kriptovalūtu produktu laišanu klajā.
Uz Fidelity, Bakkt, Square un Blackrock projektiem tirgus atbildēs ar cenas augšupeju.
Savā intervijā Singhs pastāstīja par pastāvīga cenu monitoringa nelietderīgumu, jo viss pats svarīgākais notiek aizkulisēs. Turklāt vairums lielo investoru kripto uzskata par investīciju 3-5 gadu periodā. Pēc viņa domām – pirms lielo institucionāļu ienākšanas tirgū nevajadzētu gaidīt kādu būtisku sakustēšanos BTC vērtībā augšup vai lejup.
Kā piemēru viņš minēja finanšu kompāniju Fidelity, kura paziņojusi par kripto zara aktivizēšanu, kas orientēts uz kastodiāliem pakalpojumiem un darījumu izpildi. Kā raksta Newsbtc – Sonni Singhs minējis arī nākamos Bakkt, Square un Blackrock produktus kā potenciālos gaidāmā “bull run” trigerus.
Kas attiecas uz J.P. Morgan ģenerāldirektora Džeimija Daimona negatīvajiem komentāriem saistībā ar kriptovalūtām – Singhs apgalvojis, ka J.P. Morgan vienalga nekur neliksies – īpaši pēc tam, kad Fidelity būs uztaustījis tirgu un pieprasījumu pēc līdzīgiem produktiem. Šobrīd kriptovalūtu tirgus ir ļoti nestabils. Kritumu daudzi saista ar neseno Bitcoin Cash hardforku, pēc kura kopiena sadalījās divās naidīgās nometnēs. Hashrate karš beidzās ar jaunizveidotās monētas BCHABC uzvaru.
Atgādinām – neraugoties uz pārliecību par bitkoina izturību – Sonni Singhs neuzņemas prognozēt alternatīvo kriptovalūtu nākotni.

bitkoina kurss sasniegs 15-20 tūkstošus 2019. gada laikā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top