Tehnoloģijas

Jauns Philips Momentum, paredzēts Xbox

Philips 329M1RV

Philips 329M1RV

Philips Momentum Optimāla 120 Hz nākamās paaudzes konsoles spēle tagad 32″ un 27″ formātā.

Pagājušajā gadā spēļu aina krasi mainījās, ieviešot HDMI 2.1 – jaunu savienojamības uzlabojumu, kas atbalsta virkni augstāku video izšķirtspēju un atsvaidzes intensitāšu, ieskaitot 4K @ 120 Hz, kas ir jauns līmenis konsoles spēlētājiem. Pirms dažiem mēnešiem konsoļu entuziasti sveica pirmo jauno Philips Momentum, kas paredzēts Xbox monitoriem, sērijas modeli 559M1RYV (55″ / 139,7 cm).

Philips Momentum, kas paredzēti Xbox konsoles spēļu monitoriem, ir veidoti tā, lai sniegtu maksimālu pieredzi nākamās paaudzes konsoles spēlētājiem, iekļaujot jauno HDMI 2.1, kas nodrošina nākamās paaudzes konsoles spēles ar 4K izšķirtspēju un ātru 120 Hz atsvaidzes intensitāti, īpaši skaidrai un īpaši gludai spēļu veiktspējai. Tagad Philips monitoru portfelis ir paplašinājies, iekļaujot jaunos 329M1RV (31,5″/80 cm) un 279M1RV (27″ / 68,5 cm) displejus.

Atraisiet visu savu potenciālu

Šis vismodernākais portfelis atbilst jaunākajiem Xbox konsoļu standartiem un nākamās paaudzes spēlētāju vēlmēm, nodrošinot labāko pieejamo spēli ar sinerģiski izveidotu monitoru. Tagad ir iespējams spēlēt ar īpaši skaidru 4K izšķirtspēju ar vienmērīgu 120 Hz atsvaidzes intensitāti, vienkārši pievienojot Xbox Series X, izmantojot HDMI 2.1 savienojumu. Ātrāka atsvaidzes intensitāte nodrošina priekšrocību pret ienaidniekiem: kustības ir vienmērīgākas un skaidrākas, ļaujot vieglāk mērķēt. Tas kopā ar zemu latentumu un ātru pikseļu reakciju nodrošina daudz vienmērīgāku un reālistiskāku spēļu pieredzi: lieliska priekšrocība, spēlējot pārtraukumu jutīgas videospēles.

Philips Momentum monitori nodrošina izstrādātu Xbox apstiprinātu veiktspēju ar īpaši skaidru 4K izšķirtspēju ar vismaz 120 Hz atsvaidzes intensitāti, HDR atbalstu, VRR (mainīga atsvaidzes intensitāte) vienmērīgai un zema latentuma spēlei. Philips Momentum 329M1RV ir aprīkots ar VESA DisplayHDR 400 sertificētu displeju, kas nodrošina ievērojamu uzlabojumu salīdzinājumā ar parastajiem SDR displejiem, radot pārsteidzošu spilgtumu, kontrastu un krāsas. Philips Momentum 279M1RV ir aprīkots ar VESA HDR 600 sertificētu displeju ar 600 nitu maksimālo spilgtumu un palielinātu krāsu gammu reālistiskai efektu atveidošanai spēlēs un filmās. Šādu plūstošu spēlēšanas pieredzi bez pārrāvumiem un ar maksimālu veiktspēju nodrošina arī AMD FreeSync™ Premium, kas paredzēts Philips Momentum 329M1RV.

Vislabākā kvalitāte visprasīgākajiem spēlētājiem

Spēlēm nevajadzētu būt ierobežojumiem, tāpēc šie divi monitori ir ne tikai labākais risinājums nākamās paaudzes konsolēm, bet arī datorspēlēm: ideālais Philips Momentum 279M1RV izmērs nodrošina pelnīto priekšrocību gan konsoles, gan datora spēlētājiem, padarot spēli azartiskāku un izklaidējošāku, izmantojot augsta pieprasījuma funkcijas. Philips Momentum 279M1RV ir aprīkots ar IPS Nano paneli, kas nodrošina reālistisku krāsu precizitāti plašā skata leņķī bez krāsu nobīdes, nodrošinot līdz pat 98% DCI-P3 krāsu gammas standarta pārklājumu. Tas padara to par lielisku izvēli attēlveidošanas un produktivitātes vajadzībām un nodrošina izcilu spēļu pieredzi. Šim modelim ir arī USB-C (plāns spraudkontakta kabelis, kas pārsūta datus uzlādes laikā). Vēl vairāk: tas ir saderīgs ar G-SYNC®, kas nozīmē, ka monitora atsvaidzes intensitāte tiek sinhronizēta ar grafikas kartes izvadi, nodrošinot vienmērīgāku spēļu pieredzi, skaistus attēlus un nopietnu konkurences priekšrocību.

Pārsteidzošs gan iekšpusē, gan ārpusē

Šiem Momentum monitoriem ir raksturīgs nevainojams dizains, tie izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tādējādi iegūstot 2020. gada Red Dot Design balvu. Gan 329M1RV, gan 279M1RV spēļu monitori atstāj iespaidu ar savām pārsteidzošajām uzstādīšanas iespējām ar augstuma, slīpuma, pagriezienu regulēšanu un kabeļu vadību vienlaicīgi. Turklāt abi modeļi ir aprīkoti ar Philips tehnoloģiju Ambiglow, kas piešķir skatīšanās pieredzei jaunu dimensiju, radot atbilstošas gaismas oreolu no LED gaismām uz monitora aizmugurējās virsmas.

Iegremdēšana iet soli tālāk, izmantojot DTS Sound, kas nodrošina virtuālu telpiskās skaņas pieredzi ar bagātīgu basu, dialoga uzlabošanu un maksimālu skaļuma līmeni bez jebkādiem izgriezumiem vai izkropļojumiem.

Philips 329M1RV un 279M1RV būs pieejami no 2021. gada novembra un to ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir attiecīgi €1099 un €999.

Plašāku informāciju par Philips monitoriem skatiet Philips mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top