Tehnoloģijas

Jaunu efektu veidošanas iespēja “Instagram” lietotājiem

 

“Instagram” turpina radīt paplašinātās realitātes efektus, un paziņo, ka ir iespējams radīt efektus, kas reaģē uz mūziku, izmantojot piedāvātos uzņēmuma Augmented Reality rīkus. Tagad ir iespējams importēt savu mūziku, ja ir tiesības uz to, vai sinhronizēt izvēlēto efektu ar jebkuru populāru dziesmu no Instagram mūzikas bibliotēkas, par kuru Instagram maksā licencēšanas nodevu. Dziedātāja Elija Goldinga ir jau pielāgojusi savai jaunajai dziesmai jaunos efektus.

‘Instagram’ arī piedāvā “multivides bibliotēkas” efektus, kas ļauj lietotājiem pielāgot dažādus efektus fotoattēliem vai videoklipiem no sava tālruņa bibliotēkas. Iepriekš paplašinātās realitātes efektus varēja pielāgot tikai videoklipa filmēšanas laikā.

Spark AR produktu menedžeris Metjū Roberts norāda, ka uzņēmums vēlas nodrošināt pēc iespējas vairāk iespēju būt radošiem dažādu efektu izvēlē, tāpēc tiek ieviesti jauninājumi ar jauniem rīkiem un efektu formātiem. Kopš aprīļa “Instagram” arī piedāvā AR uzlīmes, kuras var pielāgot profilos, tāpat ir atjaunināta efektu galerija, no kuras var izvēlēties saviem fotoattēliem vai videoklipiem piemērotu efektu.

Uzņemot videoklipu, vienlaicīgi tam var pielāgot izvēlēto efektu. Līdzīgu efektu pielāgošanu plaši izmanto “TikTok” mēmēm, arī Instagram vēlās piedāvāt šādu iespēju. Kas attiecas uz mēmju veidošanu Instagram, Metjū Roberts norādīja, ka vairāk uzmanība tiks veltīta satura veidošanās iespējām Instagram un tā koplietošanai ar citām platformām.

Atšķirībā no “Snapchat”, kuram ir sava partneru programma un labākajiem paplašinātās realitātes efektu veidotājiem tiek maksāts, Instagram šādu izvēli nav veicis. Lai gan uzsākot izmantot kompānijas AR rīkus, “Instagram” radās cerība sadarboties ar pazīstamiem zīmoliem un saņemt samaksu par veidotajiem efektiem. Tomēr Metjū Roberts piebilst, ka “ir vēl ejams tāls ceļš, lai varētu izveidot spēcīgu aģentūru, ārštata darbinieku tīklu un kanālus, ar kuru palīdzību varētu popularizēt savu produktu . ”

Jaunu efektu veidošanas iespēja “Instagram”

Avots: Theverge

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top