Biržas

Jaunumi no CoinMarketCap

Coinmarketcap jaunumiPēdējos mēnešos kriptovalūtas tirdzniecības platformas ir sākušas izmantot jaunus darījumu modeļus, cenšoties konkurēt savā starpā un piesaistīt pēc iespējas vairāk lietotājus.

Viens no šādiem modeļiem ir komisijas maksas modelis, kas platformas lietotājiem nodrošina atlīdzības tokenu veidā par platformā veiktajiem darījumiem ar Ethereum vai Bitkoiniem. Šis modelis jau ir guvis ievērojamu atzinību. Piemēram, Singapūras kriptovalūtas tirdzniecības platforma CoinBene, izmantojot šo modeli, ir pārspējusi Binance platformu un pagājušajā mēnesī tā kļuva par lielāko biržu. CoinMarketCap izpētīs šo jauno pieeju, kas nodrošinās lielāku metriku, kā piemēram, būs iespēja redzēt 7 dienu tirdzniecības apjomu.

Mainīgā industrijas aina

Pašlaik pastāv dažādas problēmas, kas liek pārskatīt esošo kriptovalūtas industrijas politiku. Viena no tām ir saistīta ar jauno komisijas maksas modeli. Šis modelis, kuru ieviesa Ķīnas kriptovalūtas tirdzniecības platforma FCoin, ir piesaistījis uzmanību, neskatoties uz negatīvo attieksmi pret to no dažu nozares līderu puses, piemēram, Binance dibinātāja Changpeng Zhao. Jaunais modelis nodrošina platformas lietotājiem atlīdzības tokenu formā par veiktajiem darījumiem, kas savukārt kalpo kā stimuls veikt apjomīgākus darījumus. Šo modeli ir akceptējušas tādas platformas kā CoinBene un Bit-Z, kurām, izmantojot šo modeli, ir ievērojami pieauguši pārdošanas apjomi. Saskaņā ar CoinMarketCap esošo informāciju blogā, šī metode var veicināt automatizētu tirdzniecību, izmantojot botus, kas var ievērojami ietekmēt kriptovalūtas reitingu sistēmu.

Ņemot vērā pieaugošo konkurenci starp kriptovalūtas tirdzniecības platformām, dažas platformas ir ievērojami samazinājušas transakcijas maksas, lai saglabātu konkurētspēju. Darījumu maksas katrā platformā atšķiras un lielākajiem tirgotājiem tiek nodrošinātas samazinātas maksas.

Pašlaik pastāv aptuveni 1,500 kriptovalūtas, līdz ar ko veidojas ievērojama konkurence. Tas ir licis dažām kriptovalūtas projekta komandām izmantot negodīgus veidus, lai attaisnotu sarakstā redzamos tirdzniecības apjomus. Šīs metodes ir balstītas uz mākslīgi veidotu tirdzniecības apjomu veidošanu un uz negodīgu kriptovalūtas tirdzniecību, kurā tirgotāji manipulatīvi pārdod kriptovalūtu un pēc tam to atkal iegādājas, radot nepatiesu priekšstatu par tirgu stabilitāti. CoinMarketCap cieši uzraudzīs šādas darbības, lai lietotājiem tiktu nodrošināsti pareizi dati un netiktu veiktas manipulācijas.

Pašlaik ir veiktas izmaiņas minimālā tirdzniecības apjoma prasībās. Saskaņā ar CoinMarketCap vietnē esošo informāciju, tirdzniecības apjoma samazinājums tiek veikts, lai filtrētu esošās kriptovalūtas tirdzniecības platformas un tās būtu atbilstošākas klasifikācijai un prasībām. CoinMarketCap atkārtoti uzsvēra arī savu apņemšanos veikt padziļinātas kriptovalūtas tirdzniecības platformu izpētes un pārbaudes, lai netiktu pieļautas krāpnieciskas vai manipulatīvas darbības.

CoinMarketCap arī ļaus lietotājiem filtrēt esošos datus, lai iegūtu sev vispiemērotāko informāciju. Lietotāji varēs ērtāk meklēt kriptovalūtas tirdzniecības platformas un uzzināt, kādi darījuma modeļi tiek izmantoti. Tiks nodrošināti arī jauni tirdzniecības rādītāji, piemēram, 7 un 30 dienu pārdošanas apjomi, kā arī būs iespējams uzzināt kriptovalūtas tirdzniecības platformu izveides datumus, kas ļaus lietotājiem novērtēt konkrētās platformas piemērotību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top