Tehnoloģijas

Džons Makafī paziņo par kriptovalūtas uzkrājumu zaudēšanu

Džons Makafijs ir palicis bez kripto

Foto: NullSession/flickr.com

Uzņēmējs Džons Makafī, kurš šobrīd atrodas Spānijas cietumā, informē, ka no viņa kriptovalūtas uzkrājumiem vairs nekas nav palicis pāri, un visi pārējie aktīvi ir konfiscēti.

“ASV uzskata, ka es slēpju savus kriptovalūtas uzkrājumus. Es to gribētu, taču šie uzkrājumi pakāpeniski ir izzuduši, pateicoties manas komandas daudzajām rokām, arī visi pārējie aktīvi ir konfiscēti. Mani draugi vairs ar mani nesazinās. Man nav nekā. Bet es neko nenožēloju, ”raksta Makafī.

Uzņēmējs tika arestēts Spānijā 2020. gada oktobrī pēc ASV varas iestāžu pieprasījuma. ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) viņu iesūdzēja par ICO projektu virzību, un ASV Tieslietu departaments izvirzīja apsūdzības par izvairīšanos no nodokļu maksāšanas.

2020. gada martā pret Makafī tika izvirzītas apsūdzības par krāpšanu un naudas atmazgāšanu. Maksimālais sods, septiņās apsūdzībās, var būt simts gadu cietumsods. Uzņēmējs izvirzītās apsūdzības nosauca par “pārspīlētām”.

Tiesas sēdē Makafī sacīja, ka viņam izvirzītās apsūdzības ir politiski motivētas. Prokurors Karloss Bautista noraidīja viņa apgalvojumu.

“Viņš apzināti nemaksā nodokļus. Viņš ir miljonārs, kurš nevēlas maksāt nodokļus. Viņš saņems pienācīgo tiesas sodu, ”sacīja Bautista.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top