Tehnoloģijas

JP Morgan: 13% amerikāņu investē kriptovalūtās

JP Morgan: 13% amerikāņu iegulda kriptovalūtās

Amerikas Savienoto Valstu lielākā banka sagatavojusi pētījumu, pamatojoties uz savu klientu investīciju ieradumu izpēti.

Kā vēsta Amerikas Savienoto Valstu lielākās bankas – JP Morgan – pētniecības struktūrvienība, aptuveni 13% amerikāņu investē kriptovalūtās. Šāds secinājums tika izdarīts, pamatojoties uz  bankas klientu darījumu analīzi, kad runa bija par fizisko personu kontu mijiedarbību šajā kredītorganizācijā un bilances izmaiņām šo personu digitālajos makos. Divu gadu laikā amerikāņu daļa, kuri investē kriptovalūtās, ir pieaugusi par 10%.

Tiek atzīmēts, ka līdzekļu apjoms, kas tika pārskaitīti kriptovalūtās, lielākoties nepārsniedza JP Morgan klienta vidējo mēnešalgu, bet kopējā transakciju apjoma vidējais lielums vienam klientam bija 620 dolāru. Vienlaikus, pieaugot bankas klienta vidējiem ienākumiem, bija vērojama kriptovalūtās ieguldīto līdzekļu apjoma palielināšanās tendence.

Vislielākais transakciju biežums ar kriptovalūtām tika atzīmēts brīdī, kad bitkoina cena bija 43,9 tūkstoši dolāru.

Ņemot vērā, ka lielākā daļa investoru izvēlas kriptovalūtās neieguldīt ievērojamas summas, JP Morgan analītiķi secināja, ka tikai neliela daļa to bankas klientu, kuri investē digitālajos aktīvos, var ciest ievērojamus finansiālus zaudējumus, ja samazināsies kriptovalūtu cenas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top