Visas ziņas

Lielākā ASV banka meklē speciālistus darbam ar Ethereum blokķēdi

JP morgan ethereum vakances

Foto: Unsplash

Lielākā ASV banka aktīvi strādā pie jautājuma par tās pievienošanos blokķēdei un kriptovalūtu sfērai. Uz to norāda organizācijas vakances. JP Morgan kopumā meklē 64 speciālistus, kuriem tā vai citādi būs jāstrādā ar inovācijām. Starp bankai vajadzīgajiem darbiniekiem, kuri var atrasties dažādās pasaules vietās, ir Ethereum blokķēdes izstrādātāji.

Ethereum zināms ne tikai kā pasaulē lielākais digitālais aktīvs pēc bitkoina, bet arī kā reģistrs, uz kura bāzes tiek veidoti un attīstīti dažādi projekti decentralizēto finanšu (DeFi) sfērā. DeFi ekosistēma ir orientēta uz alternatīvu finanšu pakalpojumu nodrošināšanu, kuru īstenošanai tiek izmantoti smartkontrakti, kā arī dažādas inovācijas – tādas kā steiking, farming un citas.

Ekspertu starpā tiek apspriests – kāda varētu būt klasisko finanšu pakalpojumu un DeFi simbioze vai vismaz mijiedarbība. Acīmredzot, JP Morgan ir pieņemts lēmums ne tikai tuvāk iepazīt DeFi, bet arī iemiesot savas ieceres darbam ar Ethereum blokķēdi. Tas ir zīmīgi, jo JP Morgan vadītājs Džeimijs Daimons daudzus gadus ir kritizējis kriptovalūtu fenomenu un it īpaši bitkoinu. Tomēr janvārī organizācija publicēja bitkoinam veltītu pētījumu, kurā tika paziņoti nosacījumi, ar kādiem kriptovalūta Nr. 1 var sasniegt cenu 146 tūkst. dolāru.

JP Morgan interese tagad nepārprotami sniedzas ārpus bitkoina ekosistēmas. Interesanti, ka pirms jauno vakanču parādīšanās, 13. aprīlī kļuva zināms, ka JP Morgan ir piedalījusies kompānijas ConsenSys investīciju raundā. Ņujorkas ConsenSys ir pasaulē lielākais Ethereum izstrādātāju habs un šoreiz piesaistīja 65 milj. investoru līdzekļu, lai “paātrinātu DeFi projektu un lietotņu Web 3.0 starpoperāciju mijiedarbību uz Ethereum bāzes, iesaistot blokķēdes infrastruktūru, kas izveidota kompāniju vajadzībām”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top