Bez tēmas

JPMoran paredz bitkoina cenas krišanos vēl par 50%

Rudens ažiotāža ap bitkoinu izraisīja Volstrītas un sabiedrības interesi par kriptovalūtu, kā fonā tā pacēlās līdz reibinošai 20 000 dolāru atzīmei.

Tikmēr bitkoina pašreizējā kapitalizācija no iepriekšējā maksimuma laikiem ir samazinājusies vairāk kā uz pusi. Un tā vēl nav robeža, uzskata JPMorgan Chase analītiķi: viņi saskata priekšnosacījumus BTC vērtības kritumam no pašreizējā aptuveni 8 600 līmeņa vēl par 50%.

JPMorgan Chase tehniskie analītiķi BTC atjaunošanos no minimuma uz 5900 sauc par “iespaidīgu”, tomēr pastāv vēl lielākas krišanās draudi līdz 4 605 dolāru līmenim, ja bitkoinam neizdosies pārvarēt pretestību starp 10 128 un 10 776. Iespējams arī atgriezties līdz 4 600 vēlākā etapā, saskaroties ar augstāku pretestības līmeni, komentē bankas analītiķi klientiem domātā rakstā.  “Tomēr virs 10 776 durvis būs atvērtas plašākam prettrenda rallijam līdz 14 334, ja ne līdz 16 304 (līmeņu starpība 76,4%)”, – lielākās bankas analītiķi pabeidza prognozi uz pozitīvas nots.

BTC cena

Iepriekš bankas JPMorgan, Bank of America, Citigroup un Lielbritānijas finanšu konglomerāts Lloyds Banking Group noņēma iespēju pirkt digitālās valūtas ar to kredītkartēm aktīva augstās volatilitātes dēļ.

Kas iedzīvojās uz pēdējā sabrukuma rēķina?

Saskaņā ar Bitinfocharts datiem, lielākā daļa pašas spēcīgākās bitkoinu adreses nezaudēja aktīvus pēdējā sabrukuma laikā, bet pretēji, eksponenciāli palielināja savas daļas.

Tā lielākā adrese ar 167 tūkst. BTC kriptovalūtu sāka vākt pirms pāris gadiem. Tagad šī maka īpašniekam ir 167 tūkst. BTC un paši lielākie ieņēmumi tika atzīmēti tieši lielāko  kritumu laikā. 2017. gadā bija vērojamas sešas lielas korekcijas, kurās bitkoins zaudēja 30% vērtības,  šajos periodos tika veikti paši lielākie depozīti.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top