Visas ziņas

JPMorgan ir gatava veicināt kriptovalūtu industrijas attīstību

JPMorgan interese par kriptovalūtām

Clay Banks / Unsplash.com

JPMorgan maksājumu struktūrvienības vadītājs Takis Georgakopoulos pastāsta, ka banka kļuvusi lojālāka pret bitkoinu un ir gatava veicināt kriptovalūtu industrijas attīstību.

Georgakopoulos atzīmēja, ka, neraugoties uz sabiedrisko viedokli – JPMorgan Chase vadība vienmēr ir izrādījusi interesi par kriptovalūtu nozari, izskatot to no trīs dažādiem “leņķiem”. Vispirms jau analītiķi vienmēr ir pievērsuši lielu uzmanību bitkoinam un citiem kripto aktīviem, kas nav piesaistīti fiat valūtām – stablecoiniem, pie kā strādā centrālās bankas un blokķēdei. Tomēr JPMorgan vadītāji bija skeptiski pret kripto aktīviem – nosaucot bitkoinu par noziedznieku un narkodīleru instrumentu.

Georgakopoulos tomēr paziņoja, ka banka ir mīkstinājusi savu attieksmi pret bitkoinu, ņemot vērā institucionālo investoru interesi par šo aktīvu. Kas attiecas uz citām digitālajām valūtām – tad par tām joprojām ir daži jautājumi. Vienlaikus bankas darbinieks atzina, ka KYC procedūras ieviešana kriptovalūtu tirdzniecības platformā vienkāršo mijiedarbību ar bankām. Tāpat PMorgan paziņoja par gatavību sadarboties ar kriptovalūtu biržām, kamēr daudzas bankas atsakās sniegt pakalpojumus tirdzniecības platformām.

Georgakopoulos piebilda, ka banku gigants ir ieinteresēts blokķēdes attīstībā. JPMorgan īpaši interesanti ir risinājumi uz blokķēdes bāzes drošai informācijas apmaiņai un dokumentācijas pārvaldībai. Tāpēc banka “diezgan daudz” investē tamlīdzīgu lietojumprogrammu izstrādēs. Oktobrī JPMorgan paziņoja par meitas organizācijas Onyx atvēršanu blokķēdes attīstībai. Turklāt 2019. gadā banka ir sākusi testēt savu digitālo valūtu – JPM Coin.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top