Tehnoloģijas

Kubieši izmanto kriptovalūtas, lai apietu finanšu sankcijas

Kā apiet sankcijas Kubā

NBC publicējis video pārskatu, kurā teikts, ka aptuveni 100 000 kubiešu izmanto tādas digitālās valūtas – kā bitkoins.

Kubiešu kafejnīcas īpašnieks Nelsons Rodrigess, kurš pieņem bitkoinus un Ethereum monētas, sniedzis resursam interviju, kurā pastāstījis, ka “tic kriptoaktīvu filozofijai”. Viņš uzskata, ka kubieši, kuri izmanto kriptovalūtas, skatās nākotnē.

Tiek vēstīts, ka 100 000 kubiešu izmanto kriptoaktīvus, pateicoties interneta veiktspējas palielināšanai pēdējo trīs gadu laikā.

Kāds cits Kubas uzņēmējs teicis, ka tādu maksājumu kompāniju – kā Paуpal, Revolut un Zelle – aiziešana no tirgus liek pievērsties kriptovalūtām, kas palīdz apiet tradicionālo finanšu sistēmu.

Kubas Centrālā banka iepriekš nāca klajā ar ieteikumiem virtuālo aktīvu pakalpojumu sniedzēju licencēšanai – tāpēc ir pamats uzskatīt, ka šis ekonomikas sektors turpinās attīstīties.

Mūziķis Ernesto Sisneross, kurš arī piedalījās aptaujā, piebilda, ka Covid-19 pandēmijas dēļ viņa ienākumi samazinājās. Tādēļ viņš bija spiests pievērsties savstarpēji neaizstājamo tokenu tehnoloģijai – pārveidojot savu mūziku NFT un pārdodot tos internetā. Tādā veidā viņš nodrošināja sev ienākumus.

Izradās rī Kubiešiem blokķēdes tehnoloģijas nav svešas.

Avots: NBC

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top