Mainings

Kā aprēķināt maininga ienesīgumu. Maininga kalkulatoru Top 7

Kā aprēķināt maininga ienesīgumu
Maineriem parasti ir divi jautājumi: “kā nodzīvot līdz mēneša beigām” un “kādu monētu rakt, lai pēc gada nopirku sporta automašīnu”. Pirmās problēmas risināšanai iesakām noskatīties kādu pārraidi par izdzīvošanu ar Bearu Grillsu. Tikmēr izraudzīties kriptovalūtu mainingam palīdzēs kalkulatori. To ir daudz – turklāt katram ir savas priekšrocības un trūkumi. Iepazīstam vispopulārākos nišas pārstāvjus.

WhatToMine

WhatToMine — vispopulārākais serviss starp maineriem. Par to zina gan atsevišķu rigu īpašnieki, gan arī veselu angāru īpašnieki ar ASIC maineriem un tonnām video karšu.
Platforma atbalsta ļoti daudz algoritmu un atceras visu populāro video karšu vidējo hash rate. Aprēķinam precizējam modeli un GPU skaitu, norādām elektrības izmaksas un iegūstam rezultātu. Papildus var izvēlēties prioritārās biržas, izdošanas filtrus un ieguves sarežģītības līmeni peļņai.
Dizaineru trendu cienītājus noteikti iepriecinās tumšais režīms. To aktivizē labajā augšējā stūrī.
Displeja augšējā daļā ir ASIC, dual maininga un pieejamo monētu cilnes. Beta versijā atrodas asiku reitings pēc ienesīguma līmeņa. Pirmo vietu tajā ieņem Obelisk SC1 ar hash rate 550 GH/s Sia ieguvei. Dienas laikā modelis it kā ienesot 22 dolārus.

WhatToMine

Nākamais variants — CoinWarz. Pēc palaišanas vispirms jau acīs krīt vienkāršais interfeiss. Šeit ir daudz baltā, apšaubāma reklāma un ne paši kārtīgākie uzraksti, kas reizēm aizsedz viens otru.
Vienkāršajam interfeisam ir arī plusi – vajadzīgos ciparus ir ļoti viegli iegūt. Izvēlamies algoritmu, kā arī norādām hashrate, kilovatstundu patēriņu un cenu.
Pieprasījuma tabulā redzam maineriem aktuālo informāciju par monētu, sarežģītumu, ienesīgumu un rentabilitāti. Priekšpēdējā stabiņā ir dienu skaits.

CryptoCompare

CryptoCompare funkcionalitāte nesasniedz topa augšdaļu – vismaz ierobežotās monētu izvēles dēļ. Šeit ir bitkoins, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, XMR, ZEC, PASC, Dash un Decred.
Noderīgie dati – maininga rentabilitātes izmaiņas procentos un tā naudas izteiksme. Zem tiem ir tabula ar peļņu. Amizanti, ka cipari atjaunojas atkarībā no hashrate ievadīšanas, patēriņa, kilovatstundas izmaksām un pūla komisijas. Proti – jaunas lapas lejupielādi nenāksies gaidīt pāris sekundes.
Sīkums, bet patīkami.

Rubin mining calculator

Rubin mining calculator vai Rubīna kalkulators — platformas bāzē 29 monētas, starp kurām ir gan populārās – tādas kā ETH, ETC, AKA un CLO, gan arī mazāk zināmās – ZelCash, SnowGem un EtherGem…
Statistika par katru atjaunojas ik pēc 5 minūtēm. Pēc aprēķiniem redzēsim kursus, ienesīgumu, atlīdzību par bloku un pat norādīto jaudu nomas izmaksas NiceHash. Rubīna kalkulatora īpašā iezīme – vidējais bloka atrašanas laiks. Ja rādītājs pārsniedz 10 stundas, tad SOLO mainingā mums nav ko darīt.

CryptoZone

CryptoZone atgādina WhatToMine vismaz pēc struktūras. Darbības princips līdzšinējais: izvēlamies kartes, CPU vai ASIC mainerus, norādām iekārtu daudzumu. Ja nepieciešams – noņemam nevajadzīgos algoritmus..
CryptoZone zēni iesaka arī partneru pūlus. Izvēle ir neliela, tāpēc vienkāršāk ir aizmirst par šo funkciju.

Minerstat

Minerstat ir lielisks interfeiss. Viss ir precīzi un kārtīgi, liekas informācijas vienkārši nav.
Precizējam rādītājus un iegūstam rezultātu. No bonusiem – iespēja ieslēgt peļņas attēlojumu vairākās valūtās.

Crypto-Coinz

Pēdējā alternatīva Crypto-Coinz — vēl viens intuitīva UI īpašnieks. Serviss arī zina video karšu hash rate un pazīst daudzas biržas.
Pēc noklikšķināšanas uz kalkulatora kļūst saprotams, ka izstrādātāji ir pārspīlējuši ar krāsu daudzveidību. Tai pašā laikā dati ir uzskatāmi, un ir visa nepieciešamā informācija.
Vietnē ir paslēpts kopsavilkums par katru monētu. Lai piekļūtu, noklikšķinām uz vēlamās ikonas.
Maininga rentabilitāte.

Kas jāzin, lai aprēķinātu izdevīgumu?  Parasti precīzai maininga rentabilitātes aprēķināšanai nevajag daudz, turklāt recepte der visiem kalkulatoriem. Tātad – mums vajadzēs:
1. Zināt savu video karšu modeli un hash rate, ko tās izdod.
2. Zināt piemērotas monētas šifrēšanas algoritmu.
3. Norādīt biržu, kurā plānojat pārdot monētas. Tas nepieciešams datu precizitātei.
4. Zināt elektroenerģijas izmaksas.
5. Izmantojot augstāk minētās saites, doties uz kalkulatoriem un ievadīt savus datus.
Ir arī vēlams zināt – kas notiek kriptovalūtu nišā. Ja kādu monēta ir problemātiska, tad tas noteikti ietekmēs tās vērtību un attiecīgi – maininga efektivitāti. Bet reizēm – pat arī iespēju pārdot samainoto. Pats pēdējais piemērs ir Ethereum Classic, kam nesen tika veikts 51 procenta uzbrukums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top