Tehnoloģijas

Kā ar lētu FPV dronu iznīcināt jaunāko krievu tanku T-72B3 (Video)

Veikalos iegādājamiem bezpilota lidaparātiem ir labas izredzes kļūt par vislētāko un efektīvāko ieroci pret krievu armiju nodarīto bojājumu ziņā.

Ukrainas Drošības dienests nesen izmantoja šādu dronu, lai iznīcinātu raķešu palaišanas iekārtu TOS-1A Solntsepyok, šoreiz nepaveicās krievu tankam.

Pašu rokām izgatavots FPV bezpilota lidaparāts maksās mazāk nekā 500 USD, bet galvenā problēma ir ilgstoša komponentu gaidīšana no Ķīnas. Ja netaupīt uz detaļām, tad samontēt dronu var par aptuveni 1000 USD, lai gan par tādu naudu ir iespējams iegādāties arī gatavu dronu, no rūpnīcas. Lavijā ir nopērkams DJI FPV Combo modelis par aptuveni 1000 eiro.

Pat drons par 2000 USD pilnībā attaisno tam iztērēto naudu. To nodemonstrēja Ukrainas Drošības dienests. Departamenta oficiālajā Twitter kontā ir atrodams video par Krievijas tanka T-72B3 iznīcināšanu.

Video filmēšana tika pārtraukta, kad drons ietriecās tankā. Drošības dienests norāda, ka Speciālo operāciju centra “A” kaujinieki ar dronu ir spējuši iznīcināt. T-72B3. Pecīzas krievu tanka izmaksas nav norādītas, taču zināms, ka T-72B3 uzlabošana vien izmaksāja aptuveni 1 miljonu dolāru par katru tanku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top