Mainings

Kā atslēgt Windows 10 atjauninājumus

Kā atslēg Windows atjauninājumus

Ja mainingam izmatojat Windows operētājsistēmu, lai maininga procesam nekas netraucētu un Windows operētājsistēma neveiktu atjauninājumus, kuru laikā tiek samazināta maineru jauda un notiek nesankcionēta sistēmas restartēšanās, ieteicams ir atslēgt Windows atjauninājumu funkciju. Visātrāk un vieglāk to izdarīt ar nelielas programmas (krievu valodā) palīdzību, kuru varēsiet lejupielādēt šeit. Pat ja krievu valoda nav jūsu stiprā puse, var atcerēties elementāras darbības un Windows update tiks atslēgts, tajā paša laikā, Jūs ļoti ātri varēsiet atslēgt atjauninājumu aizliegumu.

Tad, kad programma ir lejupielādēta, to atarhivējam. Atveram failu Settings, nospiežam klaviatūras taustiņu 5 un pēc tam – Enter. Tālāk esam sadaļā, kur jau tiek piedāvāti dažādi atslēgšanas varianti. Mūs interesē pilnīga atjauninājumu atslēgšana un tāpēc spiežam klaviatūras taustiņu – 1.  Lai pabeigtu atjauninājumu atslēgšanu, nospiežam jebkuru klaviatūras taustiņu. Tas arī viss, Windows atjauninājumi ir atslēgti.

Kas jādara, lai atslēgtu Windows 10 atjauninājumus

Tātad, atarhivējam, atveram failu Settings, nospiežam klaviatūras taustiņu 5 un pēc tam – Enter, spiežam taustiņu 1 un Enter.

Kriptomedija visiem saviem maininga rigiem ir atslēgusi atjauninājumus un citiem to arī iesaka. 🙂

Ja maimigam izmatojat Windowa operētājsistēmu un lai mainiga procesam nekas netraucētu un Windows operētājsistēma neveiktu atjauninājumus, kuru laikā tiek samazināta maineru jauda un notiek nesankcionēta sistēmas restartēšanās, ieteicams ir atslēgt Windows atjauninājumu funkciju. Viss ātrāk un vieglāk to izdarīt ar nelielu programmu (krievu valodā), kuru varērsiet lejupielādēt šeit. Pat ja krievu valoda nav jūsu stiprā puse, var atcerēties elementāras darbības un Windows update tiks atslēgsts, tajā paša laikā, Jūs ļoti ātri varēsiet atslēgt atjauninājumu aizliegumu.

Tad, kad programma ir lejupielādēta, atarhivējam. Atveram failu Settings, nospiežam klaviatūrā pogu 5 un pēc tam pogu Enter. Tālāk esam sadaļa, kur jau tiek piedāvāti dažādi atslēgšanas varianti. Mūs interesē pilnīga atjauninājumu atslēgšana un tāpēc klaviaturā spiežam pogu 1.  Lai beigtu pabeigtu atjauninājumu atslēgšanu nospiežam jebkuru klaviatūras pogu. Tas arī visss, Windows atjauninājumi ir atslēgti.

Kas jādara, lai atlēgtu Windows 10 atjauninājumus

Atarhivējam, atveram failu Settings, nospiežam klaviatūrā pogu 5 un pēc tam pogu Enter, spiežam pogu 1. un Enter.

Kriptomedija visiem saviem maininga rigiem ir atslēgusi atjauninājumus un citiem to arī iesaka. 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top