Visas ziņas

Kā atvērt bankas kontu Baltkrievijā

Kā atvērt bankas kontu Baktkrievijā

Dažreiz rodas nepieciešamība pēc bankas konta ārpus Eiropas Savienības banku sistēmas, kā arī tāda maksājumu karte, ar kuru var veikt drošus maksājumus internetā un izņemt skaidru naudu no bankomātiem visā pasaulē. Baltkrievijas bankas ir ieinteresētas palielināt savu klientu skaitu un Eiropas banku regulas tām nav saistošas. Kripto.media devās uz Minsku noskaidrot, kā atvērt bankas kontu un saņemt norēķinu karti Baltkrievijas bankā.

Latvijas un arī citu Eiropas Savienības valstu pilsoņiem bankas konta atvēršanai Baltkrievijā nepieciešama Pase un notariāli apstiprināts Pases tulkojums krievu vai arī baltkrievu valodā. Tulkojumu birojs “Lībers” A. Čaka ielā to izdara 24h laikā par 50 eiro ar visām kvītīm. Protams, ir arī kompānijas, kuras prasa lielākas summas – līdz pat 150 eiro.

Kurā bankā atvērt kontu?

BSB Bank Minskā ir viens no variantiem, kur Latvijas pilsoņiem iespējams ātri un ērti atvērt kontu. Bankai ir vairākas filiāles, visērtāk to var izdarīt galvenajā ofisā Minskā, Uzvarētāju prospektā 23/4 (пр-т Победителей, 23, к. 4, г. Минск, Беларусь).  Bankas filiāles darba laiks: Darbadienienās no 09:00-20:00, sestdienās no 10:00 – 16:00. Bankas darbinieki runā baltkrievu, krievu un arī angļu valodā.

Bankas BSB mājaslapa

Kādas kartes varu izvēlēties? Izvēlamies VISA pēc vēlmēm un prasībām. Tai ir aptuveni 5 vai 6 veidi, kuri ik pa laikam mainās.

Bankas kartes un aprakstus var apskatīt šeit.

Bankas filāle ir plaša, bez rindām un gaidīšanas. Ātri tiekat novirzīti uz pareizo stāvu un viss process ilgst ne vairāk kā 10 minūtes. Izpaliek daudzie jautājumi, kurus uzdod Eiropas Savienības banku darbinieki. Nav jautājumu par ienākumiem, par to, kurš pārskaitīs naudu uz kontu. Vienīgais izņēmums – jāaizpilda anketa, kurā jāatzīmē, vai esat/neesat ASV pilsonis, vai jums pieder/ nepieder ASV telefona Nr. utt. Visi jautājumi (aptuveni desmit) par ASV. Pēc maksājumu kartes izvēlēšanās, ātrā kartes izgatavošana ar saņemšanu jau pēc 24h izmaksās 10 EUR vai 10USD, atbilstoši kartes valūtai. Karti iespējams saņemt arī pa pastu, tad papildus 10 EUR vai 10USD nebūs jamaksā.

Jārēķinās, ka, izņemot skaidru naudu bankomātos ārpus Baltkrievijas, komisijas maksa būs 2,5%. Norēķini internetā ir bez komisijas maksas.

BSB Bank Minskā

* Baltkrievijas vīzas nav nepieciešamas personām, kas ierodas ar gaisa satiksmi caur Minskas lidostu un uzturās Baltkrievijā lidz 30 dienām.

5 Comments

5 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top