Visas ziņas

Kā Eiropai veicas ar kriptovalūtas pieņemšanu

Kā Eiropai veicās ar kriptovalūtas pieņemšanu

 

Saskaņā ar bitFlyer veikto aptauju, kurā tika ņemti vērā 10 000 respondentu uzskati dažādās Eiropas valstīs, ir atklājies liels to eiropiešu īpatsvars, kuri apgalvo, ka kriptovalūtas lietošana nav tikai “ pārejošs posms”.

Dalīts Eiropas viedoklis

Saskaņā ar bitFlyer Google aptaujas datiem tikai vairāk nekā 60 procenti eiropiešu domā, ka līdz 2029. gadam vēl pastāvēs kriptovalūta.

Aptaujā piedalījās desmit valstis, tostarp Francija, Apvienotā Karaliste, Beļģija, Vācija, Dānija, Spānija, Polija, Holande, Itālija un Norvēģija. Pēdējā no tām parādīja visaugstāko uzticēšanās līmeni kriptovalūtai, jo 73 procenti respondentu uzskata, ka digitālā valūta pēc desmit gadiem joprojām pastāvēs.

Vismazākā uzticēšanās kriptovalūtai ir Francijā, tikai 55 procenti domā, ka kriptovalūta vēl pastāvēs arī pēc desmit gadiem.

Kopumā bitFlyer’s Euro Poll rezultāti atbilst topošajam noskaņojumam attiecībā uz kriptovalūtu, sākot no neuzticēšanos līdz leģitīmam  akceptam. Šā mēneša sākumā SVF veiktās Twitter aptaujas rezultāti liecināja, ka vairāk nekā puse respondentu uzskata, ka nākamo piecu gadu laikā kriptovalūta kļūs plaši izplatīta.

Ir prognozēts, ka pieaugs aktīvu akcepts, savukārt mazināsies vispārēja neuzticēšanās, kas bija īpaši ievērojama 2017. gada tirgus noskaņojumā.

Avots: Cryptodaily.co.uk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top