Visas ziņas

Kā iegūt bezmaksas BitTorrent monētas

Kā iegūt bezmaksas BitTorrent monētas

Tokenu BTT airdrop – tā ir vesela monētu sadales sērija, kas ilgs līdz pat 2025. gada februārim.  Tron blokķēdē ir izveidoti 990 miljardi BTT, no tiem 10,1 procenti paredzēti izdalei kriptovalūtas holderiem. Turklāt ar katru jaunu raundu TRX īpašnieki saņems arvien vairāk tokenu  BitTorrent.

Atgādinām – Tron komanda jūnijā iegādājās BitTorrent – vienu no internetā vecākajiem  decentralizētajiem protokoliem. Pēc kāda laika kriptovalūtas izveidotājs paziņoja par failu izplatīšanas komercplatformas izveidi, par kuras pamatu jākļūst tokeniem BTT.

Kad blokķēde Tron sasniegs 6,6 miljonu blokus, izstrādātāju komanda veiks visu TRX  adrešu fiksāciju. Katrā no 12 pirmajām sadalēm būs pa 990 miljoniem BTT. Pēc Binance pārstāvju sacītā – Trona holderi savos makos saņems 0,11 tokena BTT par katru TRX monētu.

Izdalāmo monētu kopējais skaits mēnesī palielināsies katru gadu. 2025. gada februārī izdalīs tieši 1,4 miljardus BTT visiem Trona holderiem. Saskaņā ar izstrādātāju teikto – tādai stratēģijai būtu jāstimulē ilgtermiņa investoru piesaiste projektam.

Un lai gan Binance pašlaik nodarbojas ar BTT izplatīšanu savu klientu kontos – jums nav obligāti jātur kriptovalūta tieši biržā. Piemēram, Tron Wallet un Trust Wallet, kuru maku izstrādātāji ir piedalījušies niTROn Summit 2019, arī ir apstiprinājuši airdrop atbalstu. Bez Binance bezmaksas monētas izsniegs OKEx un Huobi.

Jāatzīmē, ka BitTorrent zināmā mērā ir kļuvis par pārējo standarta TRC-10 altkoinu krišanās iemeslu. Pēc Tron Wallet attīstības nodaļas vadītāja Freda Terenasa teiktā – no “nevajadzīgām” kriptovalūtām atbrīvojas, lai saņemtu lielāku daudzumu BTT nākamajā airdrop. Tomēr pēc kārtējās monētu sadales situācijai tirgū vajadzētu normalizēties.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top