Tehnoloģijas

Kā justies kā kinoteātrī, neizejot no mājām? Eksperti dalās ieteikumos, kā iekārtot mājas kinozāli

Kā justies kā kinoteātrī, neizejot no mājām? Eksperti dalās ieteikumos, kā iekārtot mājas kinozāli

Vēl nesen labākais veids, lai kopā ar draugiem noskatītos dažādas filmas, bija kopīga došanās uz kinoteātri. Laiki mainās kopā ar paradumiem un vēlme pēc došanās uz publiskām vietām ir samazinājusies. Tā vietā priekšroka tiek dota kopīgiem filmu vakariem ģimenes lokā, kinozāli aizstājot ar dzīvojamo istabu. Kam pievērst uzmanību, mājoklī radot pašiem savu kinoteātri, atklāj LG Electronics (LG) eksperti.

Svarīgākais – ekrāna kvalitāte

Lai mājoklī nodrošinātu kinoteātra cienīgu filmu skatīšanās pieredzi, svarīgākais ir ekrāna kvalitāte. Iegādājoties jaunu televizoru, ieteicams pievērst uzmanību, vai televizorā ir iestrādāta šī laika revolucionārākā tehnoloģija – pašizgaismojošie pikseļi, kas nodrošina izcilu krāsu kontrastu un nevainojamu melno krāsu, kas mūsdienās tiek uzskatīts par labāko risinājumu mājas kinozāles izveidei. Televizori ar šādu ekrāna kvalitāti radīs absolūtu svaiguma un novitātes efektu, skatoties iecienītākās filmas un seriālus.

Skatīšanās leņķis un ekrāna izmērs

Mājas kinozālei svarīgs ir skatīšanās leņķis un ekrāna izmērs, lai pie televizora ekrāna varētu pulcēties liels draugu un tuvinieku loks. LG OLED televizori, kas nodrošinās izcilu un reālistisku filmu skatīšanās pieredzi, neatkarīgi no tā, kurā telpas daļā jūs atrodaties. Papildu tam, ekrāna gaišums un krāsu atveide būs ideāli līdzsvarota un komfortabla redzei.

Savukārt, lai iegūtu patiesi iegrimstošu kino pieredzi, šādos televizoros iespējams pārslēgties uz režisora režīmu, kas deaktivizē izlīdzināšanas un asuma palielināšanas efektus, atgriežot filmas sākotnējās malu attiecības, krāsas un sākotnējos kadru nomaiņas ātrumus, kā to bija iecerējis režisors.

Skaņas kvalitāte

Patiesi kinematogrāfiskai televizora skatīšanai mājās, ieteicams izvēlēties arī piemērotu skaņas sistēmu jeb soundbar ar Dolby Atmos un DTS:X, kas garantēs neaizmirstamu trīsdimensiju skaņu. Savukārt AI Sound Pro procesors nodrošina to, ka informācija tiek savākta no vairāk nekā 17 miljoniem skaņas datu punktu, procesors identificē balsis, efektus un frekvences, lai varētu optimizēt skaņu atbilstoši audio žanram un atveidot reālistiskāku skaņu. Šīs jaunākās skaņu sistēmas ir ne tikai ar augstas kvalitātes skaņu, viedu funkcionalitāti un elegantu dizainu, bet arī ar ērtu savienojamību, kas būs lielisks papildinājums jebkuram televizoram.

Atrašanās vieta

Pastāv vairākas iespējas, kur novietot televizoru, taču parasti tas ir atkarīgs no katra gadījuma individuāli. Lai televizora skatīšanos pielīdzinātu kinoteātra apmeklējumam, televizora atrašanās vieta, iespējams, ir vienīgā, kurā nevēlēsieties saskarties ar tiešu saules gaismu, tāpēc to izvietojumu vēlams izvēlēties pēc iespējas tālāk no logiem.

Lielisks saturs

Decembris daudziem saistās ar Ziemassvētku filmu maratonu, kad kopā ar ģimeni tiek skatītas svētku laikam tik ļoti raksturīgās filmas. Lai iepriecinātu savus klientus gaidāmajos svētkos, tagad visos LG viedtelevizoros, kas izlaisti no 2016. līdz 2021. gadam, būs pieejams Apple TV+, kas nodrošinās iespēju baudīt vēl vairāk dažādu filmu un seriālu. Turklāt, reģistrējoties Apple TV+ līdz 2021. gada 13. februārim, jaunajiem lietotājiem tiek piedāvāts trīs mēnešu bezmaksas abonements.

Par LG Electronics Inc.

LG Electronics Inc. ir globāls tehnoloģiju un ražošanas inovators, kas veic darbību vairāk nekā 100 pasaules vietās un nodarbina vairāk nekā 70 000 cilvēku. LG, kura tirdzniecības apjoms pasaulē 2018.gadā veidoja 54,4 miljardus ASV dolāru, veido piecas struktūrvienības – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Mobile Communications, Vehicle Component Solutions un Business Solutions. LG ir pasaulē vadošs televizoru, ledusskapju, gaisa kondicionieru, veļas mazgājamo mašīnu un mobilo ierīču, tostarp LG SIGNATURE produktu un LG ThinQ produktu ar mākslīgo intelektu ražotājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top