Kā izvairīties no neapstiprinātām transakcijām?

 

Vispirms ir svarīgi pārliecināties, ka jūs maksājat pietiekamu komisijas maksu.

Gadu no gada transakciju skaits bitkoina tīklā arvien palielinās. Bet maineri dod priekšroku transakcijām ar augstāku komisijas maksu, iekļaujot tās savos blokos pirmām kārtām.

Ja transakcijai ir mazāka komisijas maksa, tad tās apstiprināšanai var būt vajadzīgas vairākas stundas, dienas un, iespējams, arī nedēļas. Šādi lieli kavējumi parasti norāda, ka citi šo transakciju pastāvīgi apiet, un maineriem nav pietiekamas motivācijas, lai to apstiprinātu. Rezultātā – tā karājas mempūlā, proti, neapstiprināto transakciju rindā – gaidot piemērotu bloku.

Iesakāmā komisijas maksa maksājuma veikšanai vietnē Bitcoinfees. Par transakcijas vērtību un tās veidošanos palīdzēs uzzināt atsevišķs materiāls.

Kripto maki un dažas biržas ir sākušas piedāvāt lietotājiem iespēju ātrāk apstiprināt transakcijas. Dažas no tām izseko tīkla aktivitāti un izmanto dinamisku komisijas maksu, proti – svārstīgu atkarībā no tā, cik aizņemti ir maineri.

Ja jūs steidzaties, tad var arī manuāli uzstādīt augstāku komisijas maksu, lai palielinātu ātrākas transakcijas veikšanas iespēju. Un pretēji: ja jūs nesteidzaties, tad var ietaupīt komisijas maksu un pieņemt iespēju, ka jūsu līdzekļi pie saņēmēja ies nedaudz ilgāk.

Kāpēc bitkoina transakcijas norit tik ilgi?

To Top