Biržas

Kā nopelnīt 15 milj. $ divās stundās. Tas izdevies Coinbase klientam

Nezināms investors pārdevis kriptovalūtu par 215 milj. $ neilgi pirms tās kursa krišanās, pēc tam nopircis tādu pašu daudzumu monētu par 200 milj. $.

Kāds kriptovalūtu biržas Coinbase klients nopelnījis vismaz 15 milj. $ no bitkoina vērtības pēdējā samazinājuma – norādījis Reddit lietotājs ar segvārdu Makoveli. Viņš raksta, ka aptuveni pusstundu pirms kursa samazināšanās nezināmais pārskaitījis vairāk nekā 25 000 BTC uz Amerikas biržu, un divu stundu laikā pēc monētas cenas nokrišanās zem 8000 $ viņš atkal nopircis visas monētas.

“Nav grūti pamanīt, ka kāds ir pārdevis 25 000 BTC par 215 milj. $, un drīz vien pēc tam tās nopircis par 200 milj. $. Turklāt viņš ielicis kabatā 15 milj. $ un palicis ar to pašu kriptovalūtas daudzumu, ar ko sācis”, – paziņojis Makoveli.

Tāda daudzuma kriptovalūtas kustību atzīmējis Twitter-bot Whale Alert. Bitcoin cena tiek uzskaitīta Bitmex indeksā XBT, tāpēc nezināmais investors varēja arī nopelnīt ar atvērto īso pozīciju.
Digitālās naudas tirgus ir pakļauts manipulācijām, jo tas nav pietiekami liels, šobrīd kapitalizācija veido apmēram 250 mljrd. $, un gandrīz nekādā veidā netiek regulēts. Tāpēc pastāv pieņēmums, ka tamlīdzīgas digitālās naudas kursu svārstības – kā pagājušajā naktī – var būt konkrētu, par vaļiem sauktu industrijas spēlētāju mākslīgi radītas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top