Bitcoin Cash

Kā nopirkt Bitcoin Cash

Par Bitcoin Cash

Ja Bitcoin tīklā vairāk lietotāju un ja tiek veiktas vairāk transakcijas – lēnāk darbojas tīkls, 1Mb liels bloks aizpildās ātrāk, nekā tiek iegūts. Rezultātā darījumi kļūst lēni un dārgi.
Bitcoin Cash darbojas saskaņā ar atjaunotu protokolu un, konkrētāk, bloka lielums šeit ir 8 Mb, tātad katru maineru iegūto bloku var izmantot lielāka skaita darījumu apstrādei, un daudzi uzskata, kas tas ir solis pareizā virzienā.

Citi paliek pie savām domām, uzskatot, kas tas ir tikai pagaidu “ielāps”, kas kardināli nerisina problēmu – viņi piedāvāja protokolu SegWit, kas tagad strādā bitkoina blockchain izejas zarā un paredz transakciju sadalīšanu mazākos un vadāmākos fragmentos.

Ja jūs vēlaties kļūt par Bitcoin Cash īpašnieku, tad instrukcija jums:

  1. Iegādājieties makus, kurā jūs uzglabāsiet iegādāto kriptovalūtu. Daudzi provaideri un platformas nelabprāt ievieš Bitcoin Cash un katram ir savi iemesli.

Kas attiecas uz makiem, tad daudzi no tiem šobrīd jau atbalsta Bitcoin Cash. Maiņas variantu pagaidām nav pārāk daudz, bet pietiek.

Arī nozarē paši zināmākie aparātu maki Ledger un Trezor atbalsta Bitcoin Cash. Viņi, lai arī ne uzreiz, realizēja iespēju saņemt Bitcoin Cash, ja blockchain hardforka brīdī jums ir bijuši bitkoini.

2. Pastāv daudz programmatūras maku ar Bitcoin Cash atbalstu – iespējams, vienu no tiem jūs jau lietojat Bitkoinam. Piemēram, Exodus piedāvā iespēju konvertēt vienu kriptovalūtu citā tieši makā.

Arī Jaxx atbalsta vairākas valūtas, tostarp Bitcoin Cash, turklāt serviss strādā gan datoros, gan mobilajās ierīcēs, bet slepeno atslēgu var glabāt pie sevis. Maks Electron Cash – tā ir vienkārši Electrum versija, jo, ja jūs esat pieradis pie pēdējā, jums nebūs problēmu.

3. Ar Bitcoin Cash strādā arī dažas biržas. Mainīt naudu šajā gadījumā ir ērti, bet jūs zaudējat kontroli pār savām slepenajām atslēgām un tas var būt bīstami.

Kā nopirkt Bitcoin Cash

Viens no variantiem. Šoreiz izmantosim maciņu cryptonator.com. Piereģistrējamies un sadaļā – Balance / Мой счет,  izvēlamies valūtu Рубли un papildinām viņu no savas kredītkartes. Kartes valūta nav svarīga. Jebkura tiks konvertēta cryptonator rubļos. Iespējams, ka varēsiet arī izmantot papildināt cryptonator eiro kontu bet testa brīdī, konta papildināšana bija iespējama tikai ar Payeer.  Pēc papildinājuma saņemšanas, varam momentāli samainīt rubļus pret Bitcoin Cash, kā arī pret jebkuru citu valūtu, kura ir pieejama dotajā sistēmā. Tas arī viss.

Bitcoin Cash cryptonatorā ir nosaukts par Bcash, lai nejuktu ar Bitcoin

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top