Valūtas

Kā pazaudēt naudu ar kriptovalūtām. Dzīves piemērs

Paņēmis kredītu bankā sešu ciparu summas apmērā un ieguldījis līdzekļus kriptovalūtās

Kāds kripto entuziasts Reddit publicējis uzskatāmu instrukciju par to, kā visātrāk pazaudēt savu naudu. Paņēmis kredītu bankā sešu ciparu summas apmērā un ieguldījis līdzekļus kriptovalūtās. Šobrīd viņa kripto portfelis ir “novājējis” gandrīz par 85 procentiem. Par to raksta NewsBTC.

32 gadus vecais Reddit lietotājs ar segvārdu Cryptohomie dzīvo Abū Dabī. Pirmdien viņš publicēja sava kredīta maksājumu saraksta fotoattēlu. Dokumentā norādītas 8194 dirhēmu (3067 dolāru) ikmēneša maksājumu saistības līdz 2021. gada 21. decembrim. Ņemot vērā Cryptohomie procentus, līdz norādītajam termiņam pavisam bankai jāatdod 147 200 dolāri.

Lūk kredīta foto, kuru paņēmu investīcijām kripto. Palikuši vēl trīs ar pusi gadu līdz tikšu atbrīvots no maksājumiem. Tikmēr es strādāšu, lai atmaksātu kredītu, visi mani aktīvi kritušies par 85 procentiem. Ceru, ka jums tā būs laba mācība.

Jāatzīmē, ka Cryptohomie gandrīz neko neieguldīja bitkoinā. Viņa līdzekļi tika sadalīti starp NEO, Stellar, Litecoin, Ethereum un “dažiem shitkoiniem, kuri jau paspējuši zaudēt 95 procentus savas vērtības”.

Neraugoties uz saviem zaudējumiem, jaunais investors nepadodas un līdz pat šim tic kriptoindustrijai. Viņš arī paskaidrojis, ka AAE paņemt kredītu 100 000 dolāru apmērā ir ļoti viegli.

Jūs pāris dienu laikā varat savā bankas kontā saņemt 100 000 dolāru. Turklāt nav obligāti jāiziet ilga verifikācija.

Komentētāju reakcija uz Cryptohomie postu bija dažāda. Vienu viņu uzmundrināja – citi turpretī apsūdzēja pārmērīgā bezrūpībā.

Nevaru iedomāties, cik vēl cilvēku ir rīkojušies tieši tāpat un cik bankas ir piešķīrušas kredītus kripto iegādei. Ja situācija izies ārpus kontroles – visai iespējams, ka bankas drīz saskarsies ar simtiem neatmaksātu aizņēmumu.

Kad bitkoina vērtība sasniedza maksimumu – finanšu regulatori brīdināja par nepārdomātu investīciju bīstamību, bet visi to nesadzirdēja.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top