BitCoin

Kad beigsies bitkoina korekcija?

Kad beigsies bitkoina korekcijaŠķiet, ka bitkoins negrasās padoties. Galvenā kriptovalūta spītīgi atlec no 6000 dolāru atzīmes un nevēlas krist zemāk. Vai tā ir zīme, ka “lāči” pakāpeniski kļūst vājāki?

Pienācis laiks investēt bitkoinā?

Augustā kripto tirgu satricināja uzreiz vairākas lielas cenas svārstības – dažas no tām dzēsa miljardiem lielu kapitalizāciju vienā naktī. Pāris nedēļās bitkoins kļuva par 2000 dolāriem lētāks. Pašreiz kriptovalūta ir pakāpusies nedaudz augstāk. Bet vai tas ir uz ilgu laiku?

Black Square Capital analītiķis Kriss Jū uzskata, ka beidzot industriju pamet lielie pārdevēji. Viņaprāt kripto tirgus tuvojas savas korekcijas fināla stadijai.

Digitālo aktīvu korekcija bija neizbēgama vairāku pārvērtētu projektu un problēmu ar finanšu regulatoriem problēmu dēļ. Taču kriptovalūtu ekosistēma turpina augt un piesaistīt lielāku sabiedrības uzmanību. Tas labvēlīgi iespaidos bitkoina cenu turpmāk.

Bet Wealth Chain Capital izpilddirektors (CEO) Filips Nanns paredz pilnīgu digitālo aktīvu aizmiršanu.

Bitkoina bums, šķiet, ir noslēdzies, un es par to priecājos. Tirgus precīzi un skaidri parādīja, ka mums nav vajadzīgi tūkstošiem lieku altkoinu. Pēc kāda laika šeit paliks maz projektu, bet tie būs kvalitatīvi un noderīgi. Es ticu, ka tirgus izturēs visas likstas. Tagad ir īstais laiks tajā investēt.

Vai šo divu kungu spriedelējumi būs pareizi – rādīs tikai laiks.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top