BitCoin

Kad bitkoins pakāpsies līdz 9000 dolāriem?

Pagājušajā mēnesī pazīstamais Japānas analītiķis Masajuki Taširo paziņoja, ka bitkoins sasniegs 9000 dolārus oktobra beigās. Pagaidām viss rit pēc plāna – kriptovalūta lēnām virzās uz šo atzīmi. Vakar bitkoina grafikā parādījās kārtējā zīme par “vēršu” klātbūtni tirgū. Situāciju analizējuši NewsBTC žurnālisti.

Bitkoina pieaugumu vairs nav iespējams apturēt

Pēdējo 24 stundu laikā galvenā diskusiju tēma starp treideriem bija tehniskais indikators MACD. Pirmoreiz kopš paša “lāču” trenda sākuma tas sāka parādīt bitkoina iespējamās izaugsmes zīmes.

Ziņas no tehniskās analīzes sakrīt ar pozitīviem jaunumiem. Japāna un Dienvidkoreja pakāpeniski sāk veidot infrastruktūru ap digitālajiem aktīviem. Pateicoties tam, lielie investori drīz varēs pilnvērtīgi investēt bitkoinā ar minimālu risku.

Stingrāku noteikumu ieviešana – labs gājiens. Cilvēki varēs investēt naudu ar mierīgu sirdi, bet krāpnieki aizies no tirgus, pateicoties jaunajiem naudas atmazgāšanas apkarošanas likumiem.

Pavērsienu nedēļas indikatorā MACD var uzskatīt par soli pretī jaunajam bitkoina rallijam vidēja termiņa perspektīvā. Lai sasniegtu Taširo mērķi, kriptovalūtai ir tikai vienmērīgi jāpieaug – jebkādas krasas cenas svārstības patlaban var būtiski ietekmēt situāciju.

Personīgi es ticu bitkoina izaugsmei. Līdz oktobra beigām finanšu regulatori beidzot izlems digitālo aktīvu jautājumu. Es ceru, ka tirgus nepārkarsīs un kriptovalūta vienmērīgi pārvarēs 9000 dolāru atzīmi.

Kad bitkoins pakāpsies līdz 9000 dolāriem

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top