Mainings

Kādas tendences šodien valda kriptovalūtu maininga pasaulē

Kādas tendences šodien valda kriptovalūtu maininga pasaulē

Kamer Latvijā esam ārā no maiminga lietām dēļ mūsu augstajām elektrības cenām, cituviet pasaulē viss turpinās, protams ar daudz mazāku apjomu, bet turpinās.

Kādas tendences šodien valda kriptovalūtu maininga pasaulē? Par to pastāstīja maininga pūla F2Pool mārketinga direktors Lī Cinfei, parādot GPU maininga kopskatu, kuru kompāniju ieguvusi vairāk nekā 2000 veikto aptauju rezultātā.

Situācija ir tāda –  ar AMD videokartēm labāk iegūt ETH, bet ar Nvidia – Grin un Beam.

No Nvidia kartēm maineru vidū populārākas ir GeFox GTX 1080Ti/1080/1070Ti 1070/1060/1163/1166/1050. Pieprasītākā ir GTX1166 (6 Gb) – tās daļa Nvidia videokartēs mainingā ir 30%. Jaunā sērija RTX, tostarp RTX2080/2080Ti/2070Ti, drīzāk ir interesanta spēlētājiem, nevis maineriem – uzskata Lī Cinfei. Nvidia premium sērija nodrošina gandrīz trīs reizes lielāku hashrate nekā AMD RX, bet tostarp tai ir mainingam neracionāla cena. Lī uzskata, ka jaunos tokenus Grin un Beam ienesīgāk būs iegūt ar kartēm GTX 1060 vai 1070.

Videokartes ar AMD procesoru vairāk ieteicamas Ethereum (ETH) mainingam, kamēr Nvidia čipi ir draudzīgāki nelielām kriptovalūtām – norādījis F2Pool pārstāvis. Viņš arī sacījis, ka nesenais hardfork Constantinople Ethereum tīklā neietekmēja otrās kriptovalūtas maininga ienesīgumu.

Saskaņā ar Lī aplēsēm – ETH ieguvē koncentrētas aptuveni 60% no aktīvajām videokartēm. Bet tuvākajā laikā, iespējams, ātrāk kā pēc pusgada, otrās kriptovalūtas mainingu pārtrauks videokartes ar 4 Gb atmiņu – DAG faila apjoms pārsniegs šo vērtību.

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top