Biržas

Kanādas lielākā kripto birža – Eiropas tirgū

 

Kanādas lielākā kripto birža - Eiropas tirgū

Kanādas vadošā kriptovalūtu tirdzniecības platforma  Coinsquare paziņojusi, ka līdz 2018. gada beigām uzsāks darbību Eiropas Savienības tirgū.

Biržas oficiālajā paziņojumā teikts, ka jau šī gada ceturtajā ceturksnī Eiropas lietotājiem būs pieejama bitkoinu, kā arī Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XRP, Dogecoin un Dash tirdzniecība.

“Iziešana tik milzīgā tirgū kā ES būs svarīgs solis, kas mūs tuvinās mērķim kļūt par globālu 21. gadsimta finanšu institūtu. Mēs esam vadošā kriptovalūtu birža Kanādā un ļoti rūpīgi pievēršamies starptautiskās paplašināšanās jautājumiem, vēloties būt pārliecināti, ka varēsim piedāvāt tikpat augstu servisa un drošības līmeni jebkurā citā valstī”, – sacīja Coinsquare izpilddirektors (CEO) Kouls Daimonds.

Jūlijā Coinsquare kopā ar investīciju blockchain banku DLTa 21 Blockhain Corp paziņoja par tirdzniecības platformas ieviešanu Japānā.

Turklāt birža izveidojusi investīciju fondu Coincapital, kas piedāvās klientiem uz kriptovalūtām un arī uz jaunajām  tehnoloģijām – tādām kā blockchain un mākslīgais intelekts – orientētus investīciju produktus.

Augusta sākumā Coinsquare pievienoja koina XRP atbalstu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top