Valūtas

Kāpēc bitkoins jāpērk piektdienās un jāpārdod pirmdienās?

Kompānija Longhash ir detalizēti izanalizējusi datus par bitkoina pirkšanu un pārdošanu par pēdējiem diviem gadiem un izdarījusi interesantus secinājumus. Izpētot iknedēļas tirgus ciklu, kompānija atrada nedēļas labāko dienu galvenās kriptovalūtas pirkšanai vai pārdošanai.

Saskaņā ar Longhash metodiku, tika atrasta atvēršanas, aizvēršanas, maksimuma un minimuma vidējā cena katras nedēļas katrai stundai pēdējos divos gados.

Tādējādi pētnieki atklāja, ka bitkoina viszemākā vidējā cena ir piektdienās 06.00 no rīta pēc (UTC).

Bitkoina tirgus ir ļoti volatils, un ne vienmēr ir viegli atrast kaut kādas kopīgas vidējās vērtības. Tāpēc diezin vai tāda pētījuma rezultātus vajadzētu uztvert kā skaidru patiesību, uzskatot tos par investīciju padomu.

Pētnieki arī atklāja, ka bitkoina cena pusnaktī – pēc vienotā laika (UTC) – pirmdienās un otrdienās vidēji ir par 170 $ augstāka nekā piektdienās. Sanāk, ka pirmdiena vai otrdiena ir labākais laiks, lai izietu no piektdienas longa vai ieietu īsajā pozīcijā līdz nākamajai piektdienai (kad cena, saskaņā ar statistiku, ir zemāka).

Pētnieki uzskata, ka pusnakts pēc UTC laika pirmdien un otrdien ir visaktīvāko Āzijas, Amerikas un Eiropas treideru laiks. Augstākas cenas pirmdien var būt saistītas ar to, ka šajā dienā institucionālie investori atver pozīcijas, – saka pētnieki. Tomēr daži OTC servisi dara visu iespējamo, lai lielie pirkšanas / pārdošanas orderi būtu investoriem neredzami, un tādējādi izvairītos no apsteidzošiem darījumiem.

Zemākas cenas piektdienas vakarā var būt saistītas ar to, ka treideri pārvērš skaidrā naudā pozīcijas, kuras viņi ieņēma pirmdien vai otrdien. Protams, tie arī ir tikai pieņēmumi.

Avots: Longhash

 

Kad japērk bitkoini

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top