Ethereum

Kāpēc Ethereum cena ir tik zema?

Kriptotirgus atjaunojas pēc kārtējās krišanās. Visi topā esošie koini un tokeni iegājuši zaļajā zonā. Pēc krasā kursa krituma, kas notika 18. martā, Ethereum nekādi nevar sasniegt stabilitāti. Analītiķi uzskata, ka ETH tik drīz neatgriezīsiem pie iepriekšējās cenas.

13 dienās Ethereum kritās no 866 dolāru atzīmes līdz 450 dolāriem. Pēdējās 2 dienās kurss pakāpās par 100 dolāriem, bet pēc tam atkal nolaidās lejā.

Twitter no dažādiem kriptopasaules pārstāvjiem parādījušās ziņas ar pieņēmumiem, ka ETH vērtības krišanos izraisījusi tīkla galveno tokenu pārdošana, tostarp EOS, Sirin, Civic utt.

“Izplatījušās plašas baumas par tokeniem, kas ietekmē ETH vērtību. Daudzi no tiem, tādi, kā TRON, beigu beigās aizies no ETH, tāpēc tuvākajā laikā var gaidīt valūtas kritumu”, – apgalvo viens no kriptonovērotājiem.

Tvīts par ETHPopulārais kriptoanalītiķis WhalePanda domā, ka krišanās varētu būt saistīta ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas izmeklēšanām, un ar citu, pagaidām nezināmu informāciju, kas dažiem ICO/lieliem kriptovalūtas turētājiem liek likvidēt savus aktīvus.

Pastāv arī viedoklis, ka pašreiz daudzi ICO projekti izveidoti uz Ethereum blockchain, un tātad ievērojama daļa tokenu atrodas ICO entuziastu rokās, kuri ir pakļauti bailēm un spontāniem lēmumiem, tādējādi var nepareizi interpretēt ETH kursa pazemināšanos un sākt pārdot aktīvus, kas izraisīs vēl lielāku kriptovalūtas vērtības krišanos. Turklāt nevar aizmirst par ievērojamu skaitu viltotu ICO projektu. Tiesa, eksperti pret tādiem secinājumiem ir ļoti skeptiski noskaņoti.

“Pat ja viltotie ICO sāks pārdot savus ETH, tas neietekmēs cenas. Vienīgā problēma ir tāda, ka lielie projekti sāk pārdot aktīvus. Es neredzu perspektīvu, lai tas notiktu tuvākajā laikā, lai gan tirgus joprojām ir nestabils. Kompānijām būtu diezgan muļķīgi pārdot par tik zemām cenām”, – Mik Nebert, Bitcoin maineris.

Atgādināsim, ka pagājušajās brīvdienās tīklā parādījās pazīstamā kriptovalūtas newsmaker Džona Makafi izteiciens, kurs uzrakstīja, ka Ethereum ir vienīgā virtuālā valūta visā tirgū, kurai piemīt pilna funkcionalitāte.

“Pats neracionālākais kritums – tas ir Ethereum. Kurš no mums, kas katru dienu pieņem maksājumus kriptovalūtā, neatbalsta Ethereum? Mēs visi zinām, ka tā ir vienīgā patiesi funkcionāla platforma… Jūs tikai paskatieties uz cenu! Nevaru atcerēties citu tādu pašu iespēju”, – paziņojis Makafi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top