Ethereum Classic

Kāpēc ir vērts pievērst uzmanību Ethereum Classic

Aprunāsimies par Ethereum Classic?

Ethereum Classic (ETC)

Daži uzskata, ka šī kriptovalūta iemieso sevī sākotnējo Ethereum platformas vīziju, kāda tā bija līdz pirmajam hardfork. Pēc nesenās problēmas ar Ethereum Parity es izdomāju, ka nebūtu slikti pievērst uzmanību Ethereum Classic. Man šķiet, ka Ethereum Classic šī situācija var izrādīties izdevīga, jo investori analizēs šo platformu, un, iespējams, pārskatīs savu viedokli par to. Nevienam nevēlu ļaunu un jūtu līdz visiem, kuru līdzekļus tika nobloķēti Parity makos, bet es domāju, ka incidents izraisīs Ethereum Classic cenu pieaugumu. Es izskatīšu Ethereum Classic (ETC) kā investīciju. Bieži vien, kad es investēju kriptovalūtās, es analizēju četrus galvenos aspektus, kurus ir svarīgi ņemt vērā pirms ievērojamu līdzekļu ieguldīšanas.

Četri galvenie aspekti:

* Par Ethereum Classic.

* Ethereum Classic komanda – kas nodarbojas ar ETC izstrādi?

* Mārketinga stratēģija – cik labi viņi nodarbojas ar mārketingu?

* Investīciju analīze – vai ETC būs laba investīcija?

Par Ethereum Classic

Ethereum Classic var aprakstīt kā drošu decentralizētu platformu decentralizētu lietojumprogrammu (dApp) izpildes atbalstam. Tas bija fundamentāls sākotnējā Ethereum princips līdz tam, kā pieņēma lēmumu par hardfork izpildi un izmaiņu ieviešanu protokolā. Ethereum Classic platforma ievērojami piekāpjas Ethereum lieluma ziņā, un tas var būt pievilcīgi dažiem izstrādātājiem, kuriem būs jāizvēlas platformas savu lietojumprogrammu darbībai.

Ethereum Classic ir spēcīgs atbalsts no maininga kopienu puses, kas palīdz saglabāt to decentralizētu un, manuprāt, atbalsta ETC cenu.

Ethereum Classic ietilpst kriptovalūtu topa 10 pēc tirgus kapitalizācijas, kas raksta rakstīšanas brīdī ir 1 386 176 086 dolāru. Apgrozībā esošā naudas masa – 97 261 398 tokenu.

Valūtu atbalsta ķīnieši. Jā, Ķīnā vairākums uzskata, ka īstas Ethereum ir Ethereum Classic. Tas ir nopietni.

Izstrādātāju komanda

Ar Ethereum Classic izstrādi un projektu izveidi uz tās platformas galvenokārt nodarbojas divas komandas: ETCdevteam un Grothendieck. Šķiet, ka tās abas ir pilnībā sevi veltījušas darbam ar šo perspektīvo projektu.

Abu komandu vietnēs es pamanīju ļoti daudz atvērtu vakanču. Es vienmēr pievēršu tam uzmanību, jo jaunu darbinieku meklēšana bieži vien nozīmē, ka kriptovalūtas projekts aktīvi attīstās. 

Mārketinga stratēģija

Mārketinga jomā Ethereum Classic ir paveikusi lielisku darbu. Turklāt tik īsā laikā iekļūt kriptovalūtu topa 10 – tas ir liels sasniegums. Tiem  regulāri atjaunojas  Twitter konts un aktīva kopiena Reddit. Vēl jo svarīgāk ir tas, ka tie ir ļoti aktīvi Github – vēl viens pierādījums tam, ka darbs ar projektu tiešām tiek veikts.
Manuprāt, viņiem vajadzētu pārslēgties no Clack uz citu sakaru kanālu ar lietotājiem – piemēram, Riot Chat vai Discord (jau izdarīts). Turklāt oficiālajā vietnē saite uz Ethereum Classic forumu bija nestrādājoša. Ja tie izlabos šīs divas nianses, man šķiet, ka projekts tikai iegūs.

Investīciju analīze

Ar spēcīgu maininga kopienu atbalstu ETC ir izredzes iegūt lielāku labumu sev no nesenās Ethereum problēmas ar Parity. Manuprāt, ETC ir labs variants gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa investīcijām, ja jums tas būs ērti un pieņemami. Kā vienmēr, raksts nav ieteikums līdzekļu ieguldīšanai un ietver tikai manus personīgos spriedumus par to, kāpēc ETC tuvākajos mēnešos var sagaidīt krasu popularitātes un cenas pieaugumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top