Visas ziņas

Sony paskaidro, kāpēc PlayStation 5 ir tik liels

PlayStation 5 dzesēšanas ventilators

Iespaidīga PlayStation 5 īpatnība, kas ne gluži visiem patīk, ir konsoles izmērs. Sony jaunās paaudzes konsole ir pat lielāka par PS4 Pro – tāpēc nākamajiem lietotājiem nāksies atvēlēt papildu vietu uz plaukta. Pēc PS5 inženiera Jasuhiro Ootori sacītā – konsole varēja būt mazāka, ja nebūtu dzesētāja.

Sony izjauca PlayStation 5, parādot, ka konsoli dzesē liels 45 milimetru dzesētājs. Kā paskaidroja Jasuhiro – pateicoties saviem izmēriem, ventilators spēj vienmērīgi dzesēt sistēmas plates abas puses. Inženieri domāja ielikt divus mazākus ventilatorus, lai samazinātu arī pašu korpusu, taču tad nāktos palielināt arī konsoles cenu.

Sony Playstation 5 komponentes

“Turklāt vadīt divu ventilatoru darbību ir sarežģītāk, nekā viena. Atceroties par šiem papildu šķēršļiem, mēs nolēmām pamatplates abas puses dzesēt ar vienu lielu ventilatoru”, – paskaidroja Jasuhiro Ootori.

Inženieri tomēr nekļūdījās. Japāņu blogeri, kuri ir paspējuši izmēģināt Sony jauno konsoli, ir novērtējuši efektivitāti un kluso dzesēšanas sistēmu. Konsole darbojas klusi, turklāt korpuss nesakarst un tikai paliek silts pat slēgtā telpā.

“Es vēlos piebilst, ka klusie ventilatori iespaido vairāk, nekā lejupielādes laiks. Pavisam noteikti ir cilvēki, kuriem tas ir svarīgi. Spēlējot Astro’s Playroom un Godfall, es pat nepamanīju ventilatora skaņu. Visbeidzot – kad es pieskāros pašai ierīcei, tās korpuss nebija karsts”, – pastāstīja žurnālists Dengeki.

Video – Kas PlayStation 5 “vēderā”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top